Aku sedacku?

lost

No netusim co je to 6. zmysel :D
ja ho nemam, ale tam na ich stranke pisali ze ta pracka dokaze nejak vycitit ze co perie a podla toho nastavit praci program :)
teda aspon tak som to pochopil :D

len Bosch to asi nema...

jajka001_

boschku sme tiez mali, myslim ze je to kvalitna znacka. tam sa treba asi divat na to co potrebujes, spotreba, objem a tak. ale prezrad mi, co je to ten 6. zmysel? :))

lost

Tak vstavane nemaju skladom, a co tak tuto? :)

www.tpd.sk

Sice nechapem ako moze ma t hlbku 47cm, ci tam nie jecyba pisania a nema tam byt 57cm, ale rozmerovo by to tam voslo, niekde som cital ze staci dat dole vrchny plech a ziska sa nejaky ten centimeter..

Ale vyber tych nevstavanych je brutalne velky, tam sa clovek zapletie viac :D
Kazda vyzera plus minus rovnako, len nejake minimalne zmeny...

lost

genialne si trafila do cierneho :)

dnes je prasok xyz001 dokonaly, ale o 5 rokov je prasok xyz058 dokonaly, ale nikto nevie preco tych 58 evolucii :) to uz nehovoria..

inak, to by bolo dost nechutne (az drze od nich), ak by na tom cistom riade nieco zostalo, teda napriklad tie bakterie alebo take nieco :-O

jajka001

mali sme. ked sme prerabali kuchynu som presvedcila ludi ze ju nepotrebujeme a ze zabera miesto :)
vies co a este jedna vec, vsimni si tie reklamy na tie cistiace prostriedky do umyvacky. preco ponukaju stale lepsie a ucinnejsie, lepsie ako starsie, ak je to efektivne? nie je čisté jednoducho čisté? nie, lebo vzdy pri umyvani v umyvacke ostane daco spinave. a ja si tiez potrpim na cisty riad. ked si vezmes ze to neumyje usadeniny z caju, tak vlastne ono to tie riady aj tak len oplachne a neumyje. na vsetkych riadoch cosi ostava aj ked je to okom neviditelne. a manualna praca slachti :)

lost

hej hej, je to take 50:50 :)
miesta je malo, tak treba rozhodovat opatrne :D

jajka001 a doma mate umyvacku,ci nie ? :)

jajka001

hm napriklad take hrnce, ak su spravne spinave, tak to ani ta umyvacka riadne neumyje. mne vyhovovala umyvacka akurat na tie pohare , ak neboli od caju, a taniere a pribory ale aj tak som vela z toho este raz umyla. plus samozrejme to tam treba dat, vybrat, a este aj cakat kym sa to umyje. cakat kym bude dost riadu aby sa to oplatilo zapnut. a navyse mam take oblubene kusy riadu aj priborov ktore pouzivam skoro stale a ked tieto boli spinave tak som ich aj tak umyla rucne :) no ja neviem, mna ta umyvacka proste rozculovala :) ale keby som mala velku rodinu tak beriem. tych par riadov si umyjem

jajka001

hm napriklad take hrnce, ak su spravne spinave, tak to ani ta umyvacka riadne neumyje. mne vyhovovala umyvacka akurat na tie pohare , ak neboli od caju, a taniere a pribory ale aj tak som vela z toho este raz umyla. plus samozrejme to tam treba dat, vybrat, a este aj cakat kym sa to umyje. cakat kym bude dost riadu aby sa to oplatilo zapnut. a navyse mam take oblubene kusy riadu aj priborov ktore pouzivam skoro stale a ked tieto boli spinave tak som ich aj tak umyla rucne :) no ja neviem, mna ta umyvacka proste rozculovala :) ale keby som mala velku rodinu tak beriem. tych par riadov si umyjem

lost

Kapacita umývačky 6 súprav/a,y

takto som to myslel :D

"Kapacita umývačky je udávaná počtom sád riadu. Sadou riadu sa v tomto prípade rozumie 1x hlboký tanier, 1x plytký tanier, 1x dezertný tanierik, 1x hrnček, 1x príbor. "

cize ak mozem namiesto 3 roznych tanierov tam vlozit 3 rovnake (napr hlboke, alebo hocico), tak je to celkom "fajn" :D

no teraz mame doma taku, ze sa tam zmesti napr 2xhrniec velky (povedzme ze priemer ~20cm, ~25tanierov (hociake) a ~30-40 priborov.. tak ked si predstavim ze by som mal 1/2 z tohoto (teda aspon podla rozmerov), tak by to nebolo zle, ale netusim, musel by som vidiet v realite, ako vyzera vnutro a co sa tam vsetko zmesti, skusim pohladat obrazok..