Aku sedacku?

lost

ale hej, ladit to treba :)
len rozmyslam ci sa mi oplati investovat do toho tolko casu.. :D
lebo ono to dokonale nikdy nebude, teda nie prvy krat, teda nie ked to musim robit vsetko tak rychlo (z vlastnej vole) a zaroven ked som nad tym nikdy neuvazoval, nie som v obraze vobec a tak :)
komplikovane :)

lost

2-3 tyzdne.. no tak to by sa dalo prezit :)
zatial budem mat nejaku samostojaciu skrinu..
no len do kupelky sa nezmesti (resp, zmestilo by sa, ale bolo by tam fakt malo miesta, co radsej nechcem riskovat :) )
ale ano, malo by to byt v kuchyni... dokonca vedla sporaku..

ale to je blbe ze sa tak rychlo kazia... potom jedine kupit "volne stojaciu" spredu plnenu, a nejak ju tam strcit :D
a nebude vstavana :)

bibi123

lost a co sa stahujes, ked robis taketo unahlene rozhodnutia? alebo musis do troch dni minut 30000eur?:O))) podla mna to treba ladit, ist si to pozriet na zivo, pripadne si dat spravit vizualizaciu dopredu... ja som to takto pohnojila, ze som dala v izbe tri strany natriet na modro a potom bol problem ladit parkety-musela som dat take travove, takze bolo aj tazke ladit farbu dveri, skrin, postel, potom som napr. parkety musela maskovat bielym hunatym kobercom a na jednu modru stenu dat tu skrinu...

bibi123

:O))) to je tak, ze prides za nimi-predajna je v PK, povies, ze by si chcel skrinu-popozeras sa, maju ich tam na ukazku, potom sa dohodnes, kedy Ti ju s pristrojom pridu zamerat, vyberes si materialy, poslu Ti vizualizaciu a Ty im zas zalohu a do 2-3tyzdnov je hotova...

bibi123

a to ju chces umiestnit do kuchyne do linky? Ja so spotrebicmi, ktore sa daju vstavat, nemam dobre skusenosti... 3x tolko stoja a 100x sa rychlejsie kazia... a je komplikovana oprava, manipulacia...
:DDDD predajca musi byt vtipny, aby zaujal

lost

Ale paci sa mi jeho humor :D

"Samozřejmě můžete využít i telefonní čísla - pokud se vám prostě nechce nic psát..."