Aku sedacku?

lost

WC a kupelka su oddelene chodbou :D
cize to je take nic moc..

Mozno by sa dalo tak, ze by som vyhodil umyvadlo (lebo je dost velke, asi tak 40-50cm do hlbky a 60cm do sirky) a dat tam nieco mensie - len potom by sa tam nezmestila skrina (co je aktualne pod umyvadlom)

bibi123

lost, umyvacka je dobra vec, da sa kupit aj taka mala pre dve osoby, takze ked si sam, tak Ti to uplne staci... investicia sa Ti skoro vrati, usetris cas a aj vodu, takze budes ekologicky:O))) a nechces vyburat priecku medzi kupelnou a zachodom? a dat to tam dostredu?

lost

Mne osobne by pracka v kuchyni neprekazala, teda som sa docital ze HLUCNOST.. tak ale.. mozem prat ked nebudem doma a moze mi to byt jedno :)
Hucat to bude aj v kueplni (ale zase v kuchyni nemam dvere)
Najtazsie je vzdat sa umyvacky riadu :D
No hold, budem musiet umyvat rucne..
(Alebo si kupim papierove taniere :D)

lost

No orgie v kupelni nie, ale vzdy je super ak ma clovek miesto :D
teda, je tam asi miesto tak 80cm umyvadlo-stena a potom stena-zarubna presne 60cm (2cm do zarubne)
tj, ta klasicka 60x40cm by sa tam asi ani nezmestila, alebo aj ano, ale kupelka by vyzerala ako sklad :)
Tak neviem ako, ci bez umyvacky riadu, alebo s nou a potom obetovat kupelku pre pracku.
A na chodbu ci sa nezmesti, no tam ani nie, lebo by bola v ceste (taka stvorcova chodba).. (asi velkosti kupelne).

bibi123

praveze si treba robit vsetko postupne, aby sa to k sebe hodilo, ale kazdy chlap chce mat vsetko rychlo hotove... a uz som Ti vravela, ze si mas v aj tom malcome pytat zlavu????:DDD

bibi123

ved kazda pracka ma plusy a minusy... ja som preferovala vzdy plniacu z vrchu, lebo 2x tyzdenne periem plachty, lebo mi ich vzdy pes oslinta:D a pri vyberani placht z boku musis byt extra sikovny, aby si sa nedotkol podlahy... a do chodby sa Ti nezmesti??? Konieckoncov v kupelni nemusis mat vela miesta, ak tam neplanujes robit orgie:DDDDD

lost

ale hej, ladit to treba :)
len rozmyslam ci sa mi oplati investovat do toho tolko casu.. :D
lebo ono to dokonale nikdy nebude, teda nie prvy krat, teda nie ked to musim robit vsetko tak rychlo (z vlastnej vole) a zaroven ked som nad tym nikdy neuvazoval, nie som v obraze vobec a tak :)
komplikovane :)

lost

2-3 tyzdne.. no tak to by sa dalo prezit :)
zatial budem mat nejaku samostojaciu skrinu..
no len do kupelky sa nezmesti (resp, zmestilo by sa, ale bolo by tam fakt malo miesta, co radsej nechcem riskovat :) )
ale ano, malo by to byt v kuchyni... dokonca vedla sporaku..

ale to je blbe ze sa tak rychlo kazia... potom jedine kupit "volne stojaciu" spredu plnenu, a nejak ju tam strcit :D
a nebude vstavana :)

bibi123

lost a co sa stahujes, ked robis taketo unahlene rozhodnutia? alebo musis do troch dni minut 30000eur?:O))) podla mna to treba ladit, ist si to pozriet na zivo, pripadne si dat spravit vizualizaciu dopredu... ja som to takto pohnojila, ze som dala v izbe tri strany natriet na modro a potom bol problem ladit parkety-musela som dat take travove, takze bolo aj tazke ladit farbu dveri, skrin, postel, potom som napr. parkety musela maskovat bielym hunatym kobercom a na jednu modru stenu dat tu skrinu...

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.