Mezoterapia

akinom007

dobibina/ nie som prehnane citliva alebo nieco podobne, a absolvovala som rozne zakroky ae Mezdoterapia boli! aj po naneseni lokalneho gelu....nie je to sice nieco co sa neda vydrzat, aj ked na niektorych miestach pleti mi to sposobilo slzy v ociach.... ale rozhodne to nie je bezbolestne

matriska

BOMBASTIC

Mne nemusis o tom pisat, ja mam mezoterapiu za sebou, mne ju na klinike Spinn robili, este minuly rok. Takze ja viem co to obnasa a viem, ze je to v pohode, ze sa to da. A najma mezoterapia prinasa skvele vysledky, ktore podla mna stoja za to.

DOBIBINA

Moze pri mnohych veciach pomoct, tiez som bola milo prekvapena, ked som si o tom na nete citala. Podla mna je to osetrenie, ktore sa oplati absolvovat, aj z pohladu ceny aj z pohladu vysledkov, ma to nieco do seba :)

dobibina

mezoterapia je dobra na vrasky a na hydrataciu??...to som nevedela, ze moze mat take vyuzitie...ze moze aj s tymto pomoct...a ked este pisete, ze to neboli tak to normalne zvazujem, ze by som do niecoho takeho sla...:O

vcelka

najmä je pri tomto veľkým benefitom to, že vidieť efekt, že to pomôže, že tá pleť je potom krajšia, normálne omladená by som povedala :) Je to skvelé, že už sú takéto vymoženosti :) Bombastic absolvovali ste to obe??

bombastic

Pre Hena Z a Matriška

.... vôbec to nebolí, tie ihly sú strašne drobunké… a navyše máš na tvári anestézu v kréme, totálny bufet… my sme s mamou boli v BA u Rozborilovej, lebo o tom hovorila v telke a ukazovala nejaké baby pred a po zákroku :) namotivovala :) :)

bombastic

Ahojte... vidím, že ste tu všetci moc ustráchaní… akože nie je vôbec dôvod… mezoterapia je už úplne normálny zákrok... urobia vám ho na počkanie, ale s mega efektom!… Ja som ho kúpila mojej mame na Vianoce… akože… jasné, že sa bála, lebo ihly… ale nedá sa to porovnať so žiadnym, ani najlepším krémom na vrásky a hydratáciu!!! To sú blbosti, marketing… proste, treba to tam vpichnúť hlboko pod kožu. Mama sa skoro rozplakala, keď sa potom videla…. vôbec ju to nebolelo, pouzili nejaké krémové umrtvovadlo... žiadna mäsiarina!

martina.d

jeanValjean len tiež nie je stres ako stres, na každého veci inak vplývajú, inak ich zvláda. Mňa toto zaujalo podľa toho, čo som si tu prečítala, len by som chcela o tom ešte viacej vedieť, najmä či je istota, že to pomôže :)