Mezoterapia

matriska

SIBIERINA

Mne mezoterapiu robili v Spinne, su to take ihlicky, ale mne to robili s takym pristrojom, ktory vsaje kozu pred zavedenim ihly a tym padom som nemala ani problem, ze by to bolelo ani zeby som nejako krvacala alebo cosi.

syllona

Ahojte!
Sibierina myslím, že to nie, to je predsa úplne iný zákrok ako nejaké čistenie. Myslím, že toto akurát tak možno viacej prekrví pleť ;)

Michaella39

sibierina, Mne to robili takým valčekom s mini ihličkami v Yes visage, myslím že niekde používajú aj iný spôsob ale s tým nemám skúsenosť. Neboj ono to vôbec nebolí. Pokožka ti máličko zčervená, takže ak máš zákrok urobený dopoludnia tak na druhý deň už nič nemáš. Takže žiadne dva dni doma nemusíš ostať. A hlavne že to hodne pomohlo na vráski a aj akné.

sibierina

ako vobec taka mezoterapia prebieha? potom je potrebne nejako ostat doma ze zanecha to na pleti nieco? lebo viem ze napriklad po cisteni pleti to este dva dni som bola taka cervena pomaly aj opuchnuta tak by som chcela vediet ci je to daco podobne?

vcelka

kamcita my máme šťastie, že v dnešnej dobe sú už také možnosti, že si vieme pomôcť aj keď sme pred rokmi niečo zanedbali, dnes fakt sa dá kadečo, len treba mať prehľad, lebo ja tiež som o mnohých veciach ani len netušila donedávna :)

Kamcita23

anlabela, to by bolo mat opat taky vek, co? :)
skoda, ze vtedy som neprikladala nejaky velky vyznam tomu aby som sa o plet starala :/

anlabela

Lotie je to aj o tom aky ma clovek prah bolesti a tiez o tom akym pristrojom sa toto osetrenie robi. Tiez mam mezoterapiu za sebou, bola som na nu v Spinne, styrikrat po sebe, pretoze ma pani doktorka Simbochova oboznamila, ze idealny efekt sa dosiahne po viacerych opakovaniach, tak som do toho isla a teda ma to cosi do seba. Plet je krasna, mladsia, pruznejsia, akoby som mala opat 20:))

Lotie

Osobne som nemala problém s bolesťou, ako sa mnohé ženy obavajú/stretli. To vôbec nie. Na mezoterapiu som šla, pretože som mala mnoho jaziev(aj hlbokých) na tvári po akné a na internete som našla aj skúsenosť s jazvami. Tak som to vyškúšala a musím povedať, že už po prvej aplikácii bolo vidieť zlepšenie, hlavne v oblasti líc. Moja mama tiež absolvovala mezoterapiu a jej pleť je teraz napnutá, vyhladená, žiarivá. Vyzerá tak o 5 rokov mladšie. Neviem či tá bolesť závisi od osoby alebo od toho, kto vám to vykonáva, no ja a ani moja mama sme sa s bolesťou pri aplikacii nestretli. Ak môžem určite odporúčam tým, ktorí sú z Nitrianského kraja MajtanEstetics, nadmieru som bola spokojná s prístupom, a aj mi hneď pani doktorka znamienka vyšetrila, lebo si všimla jedno väčšie na ramene. Takže tie, čo váhate, nevahajte a choďte do toho. Pre mňa to boli výborne investované peniaze, pretože som vyskúšala ozaj už asi všetko, čo bolo dostupné (peelingy, krémy s aloe vera,aj babske recepty so sodou bikarbonou).
majtanestetics.sk

martina.d

akinom prah bolesti máme každá iný a tiež si myslím, že z veľkej miery záleží kto a ako mezoterapiu robí :)

Michaella39

Ja som bola na mezoterapii kys. Hyaluronovou dvakrát a fakt je to zákrok ktorý plánujem opakovať. Zákrok nebolí a väčšinou sa objednávam v Yes visage dopoludnia a na druhý deň je pleť úplne normálna, bez zčervenania. Póry mám stiahnuté a vrásky vyhladené, normálne sa je radosť do zrkadla pozerať. Čo sa mi páči tak mimika ostáva normálna čo sa napríklad pri botoxe nestáva.