Mezoterapia

matriska

ANNAH Dobre ti napisala kocka podomnou, ale ak by si mala nejake otazky kludne mi este napis, co budes chciet vediet :)

vcelka

annah v Spinne je to ambulancia lekárskej kozmetiky, tak som to našla lebo som to tiež hľadala, najskôr som nechápala, lebo na klinike sú aj napríklad neurológia, ortopédia a pod. Ale potom som našla a tam robia kadejaké ošetrenia. Aj mezoterapiu, aj aplikáciu botoxu napríklad, nad tým teraz maminka premýšľa, že by si dala, lebo má takú vrásku hnevu, čo jej robí starosti.

martina.d

christina, neviem ako ty, ale ja by som nič takéto nikdy nerobila pre chlapa, ale robím to všetko pre seba, aby som sa ja dobre cítila, aby som si pripadala pekná, príťažlivá a samozrejme tiež aby moja pleť vyzerala dobre, zdravo :)

mimila

peterkova_klar co je fajn pri mezoterapii, ze vlastne stimuluje aj produkciu kolagenu a elastinu, co je pre kazdu z nas dolezite aspon pre mna dozaista :)
predsa len uz nemam 20, uz to je na pleti znat a teda chcem vyzerat dobre aj postupne jak budem starnut :P

peterkova_klar

Matriska tak bez make upu som nevyšla von ani nepamätám, to teda už je nejaká tá doba. A v lete ma to fest dokáže škrieť. Najmä keď sú vysoké teploty a sa to zvykne roztekať :/

matriska

DEMZA

Vysledkom mezoterapie je hydratovana, pruzna plet. Ze nemusis vobec ziadny make up si davat ani nic, potom mas uplne taku vlacnu, pruznu plet, bez suchych map, uplna radost aspon u mna.

christina1988

demza mezoterapia je dobrá keď človek potrebuje napríklad aj hydratovať pleť, ale vlastne po tomto ošetrení bude pleť, pružnejšia, žiarivejšia :)