Mezoterapia

norvana

moja svokra si toto davala robit a idem do toho aj ja, mezoterapia sa mi pozdava, svokre takto osetrovali plet uz viackrat a je vidiet, ze je taka akoby pevnejsia a tiez aj hydratovanejsia, a to je presne to po com teda ja tuzim uz nejaku dobu :)

vcelka

monika povedala by som, že tam je ten problém, že si ju absolvovala len jedenkrát, pre ideálny efekt je potrebné absolvovať viac opakovaní, minimálne čo viem, že sa odporúča tak štyrikrát po sebe :)

Monika1984

ja som bola na metotetapii 1x min rok dost to bolelo hlavne na cele,2 dni som bola cervena, po 1 aplikacii ziadne vysledky, neviem asi to treba pravidelne, ja mam porovitu mastnu plet mne vyhovuje skor klasicke cistenie u kozmeticky ktore striedam s dermabraziou

mimila

vivi ahoj, ja sa chystam telefonovat na jednu ambulanciu skrz mezoterapiu, lebo by som ju tiez chcela podstupit, tak sa pripadne mozem na to opytat a by som ti dala vediet :)

ViVi2017

Dobry den, chcem sa opytat, ci ma niekto skusenosti s mezoterapiou na pigmentove skvrny. Vraj sa vpichuje bieliaca latka.
Vopred dakujem za odpovede.

LucyL

Mezoterapiu v takomto veku Neodporúčam ako kozmetická s dlhoročnými skúsenosťami. Pre problematickú pleť je vhodný chemický peeling s Aha kyselinami nižšej koncentrácie, odstráni to vrchnú vrstvu pokožky, rozjasní a prelieci. Jedno sedenie ničoho zázrak neurobí peeling treba absolvovať práve teraz na jeseň a min 5kur v rozpätí 11dni.potom uvidíš zázrak. Ak je to finančne náročné vyskúšaj microdermabraziu,
Vital injector je vhodný na zrelej si pleť v právne účinnej látky NEMÁ efekt stráženia hydratáciu a s tesnenia pokožky, takže nerozumiem k akému efektu slečne v komentári došlo. Pleť ma byt po aplikácii práveže vypnutá a zaoblené, vrásky vyplnené. Treba sa vždy informovať o ošetrenia ch, na to je personál školení aby Vam zodpovedne vysvetlil a poradil. No bohužiaľ v tejto dobe sa ku klientom neprístupuje všade individuálne plus nie je čas a robí sa ako na páse. Najhoršie je keď je mali školení personál. Pekný deň.

Katka1111

Zavisi od toho aka je to mezoterapia, ci iba povrchovo sa aplikuju latky alebo sa pichaju. Osobne som bola na vital injector a spokojna som nebola. Zvyraznili sa mi crty, odstranil sa mi akokeby tuk z tvare, cim sa zvyraznili nedostatky. Plet strukturou omladla, ale akokeby sa stencila. Musim povedat, ze som predtym vyzerala lepsie, tak zenskejsie, plnsie v tvari. Cakam ze ubehne pol roka a plet sa dostane do normalu. Uz nech je ten cas.