Mezoterapia

siska 30

delphia

a ten efekt sa naozaj udrzi?
co sa stane, ked nepojdem na udrziavaciu kuru? nenavykne si plet prilis na zasobu vitaminov?

salony a dermatologicke centra o tom pisu same chvaly. leze ja nepozam nikoho, kto by mezoterapiu absolvoval a povedal mi vlastnu skusenost...

siska 30

kolko vydrzi ucinok mezoterapie? Mam 30r, vela vrasok sice nemam, ale pocula som, ze ju treba pouzivat preventivne, predtym, nez sa vrasky vobec vytvoria. Mate s tym niekto skusenost?

delphia

liecit nasldok nie je vychodisko. treba patrat po pricine. v prvom rade hladat fokusy- krcne, zubne, gynekologicke a gastro vysetrenie. nasledna liecba dla vysledku+ detoxikacia organizmu, uzivanie zinku denne, specialna lokalna starostlivost o plet a samozrejme parvidelne hlbkove cistenie v salone.

okrem mezoterapie (aj ked sa priznam, ze viem iba o jej liftingovom ucinku, ale nevylucujem, ze sa takto aplikuju aj sera proti akne)) su aj ine moznosti: chem.peeling, mikrodermabrazia, biostimulacny laser.

ak sa pre mezoterapiu rozhodnes, mezoroller, ktorym sa vykon vykonava zober so sebou domov a najblizsie si ho donesies opat na vykon. ide o to, aby sa predislo tomu, ze kozmeticka veselo robi mezoterapiu viacerym klientkam s tym istym rollerom. RIZIKO PRENOSU INFEKCIE A VIRUSOVYCH OCHORENI KRVOU!!!!!!!