Mezoterapia

mezoterapia

Ahojte v Trnave robia mezoterapiu neinvazívnou metódou. Je to kyslíková dotyková infúzia. Chodím tam s akné a s výsledkami som spokojná. Kyslík sa aplikuje do kože yvýšeným tlakom, fajnové nič nebolí, nič ma nepichá ako pri tom rollery a bonus je, že pleť nemám po ošetrení brontovú.

A ja

Mezoterapia je výborná metoda,prírodná,nič umelé,ale neviem či je vhodná na akne.To by mal asi povedať niekto kto tvoju tvár vie ohodnotiť.

Dominika Rozman

Dermalorel sa neodporuca udajne.
Domaci dermalorel neprenikne, tak hlboko ako profesionalny.
Ja pouzivam pristroj a funguje. Sedeni treba viac, ide aj o kozmetiku, ktoru salony pouzivate.
Vela stastia.

Ak to vyskusa clovek 3-5 krat a povie, ze to nefunguje, vtedy to beriem

Al nie skuste dermatologa.

Daduskaaaa

a momentálne sa to už dá robiť aj doma s dermarollerom..prípadne sú aj led derma roller, ktorý má navyše aj svetlo na upokojenie...

Daduskaaaa

radšej každý druhý mesiac chodiť na vyplnanie ako si dať natiahnuť kože ... a keď už mezoterapia funguje na prírodných látkach a vitamínoch, čo je určite lepšie pre pokožku ako ju naťahovať

truelove

ježiš kriste to čo je niečo ako vypln pleti čudnými látkami a konečný efekt je potom ako mumia bez vrások,asi najlepšie je natiahnut plet z dvoch strán na tvári to je najefektivnejšie, lebo toto bude treba vždy vyplnat ked koža ovisne vekom, kdežto ked natiahnu z dvojch strán tá nadbytočná plet sa pri ušich odstráni aspon v tv som to tak videla aj čelo tak robia natiahnu z oboch strána prebytočná plet sa odstráni to sa mi zdá efektoivnejši ako aj nadočnicové obluky vyrežu nadbytočnu plet ,prebytočnu kožu vyplnat ak začnete možete do 80ky, ekdže plet zreje ztenčuje sa a po čas skor či neskor začne prevýsat,efekt konečný mumia.Ale pozrite sa na Vondráčkovu som videla foto pred tým než jeje z dvoch strán natiahli kožu a odstránili vyzerala ako bežná žena v jej veku nič moc.

Daveeeeeee89

Ja som bola na mezoterapii nedavno. Mam 30 rokov, vrasky este minimum, ale mam mastnu plet cim mam dost pootvarane pory, ktorych sa chcem zbavit. Mezoterapia bola pre mna dost bolestiva (nebol k dizpozicii lidokain). Ale zas sa to dalo vydrzat. Tak uvidime aky bude efetkt, zatial som bola len jeden krat a plet mam krajsiu vypnutejsiu. Len po zakroku sa urcite vyhybat slnku ! Ja som len vybehla na nejakych par minut a straaasne to bolelo, hryzlo, svrbelo a dlho trvalo, kym sa mi potom plet znova upokojila.

cadusik

Tak ja som bola na mezoterapii v kozmetickom salone a neviem ale ziadny zazrak sa nekonal ,Prvy den kym som bola pripuchnuta od injekcii ,tak som bola uplne hapy vyzerala som uplne super bez vrasok povadnute kutiky ust boli zrazu prec, ale na druhy den ked som sa pozrela do zrkadla tak ziadna zmena ...plet bola ako pred zasahom a mam pocit ze peniaze ktore som zaplatila v studiu som vlaste vyhodila von oknom

delphia

siska neviem na tvoje otazky odpovedat, nakolko tiez nikoho osobne nepoznem, kto by to osetrenie absolvoval. samozrejme ze salony ten vykon vychvaluju- vsak ide o novinku a maju teda vidinu zisku. ja vo svojom salone mezoterapiu neponukam, nakolko som skeptik v tomto smere. mozno robim chybu a sama zbytocne seba oberam o prijmi, ale akosi bezhlavo sa okamzite nerutim do noviniek na trhu. ale myslim si, ze ak ma klientka svoj roller, tak aplikovane "kokteily" ak nepomozu, tak poskodit hadam nemaju preco. aj ked ide o sinteticky vyrobene pripravky, takze nech si kazdy urobi zaver sam....