Mezoterapia

Kamcita23

anlabela, to by bolo mat opat taky vek, co? :)
skoda, ze vtedy som neprikladala nejaky velky vyznam tomu aby som sa o plet starala :/

anlabela

Lotie je to aj o tom aky ma clovek prah bolesti a tiez o tom akym pristrojom sa toto osetrenie robi. Tiez mam mezoterapiu za sebou, bola som na nu v Spinne, styrikrat po sebe, pretoze ma pani doktorka Simbochova oboznamila, ze idealny efekt sa dosiahne po viacerych opakovaniach, tak som do toho isla a teda ma to cosi do seba. Plet je krasna, mladsia, pruznejsia, akoby som mala opat 20:))

Lotie

Osobne som nemala problém s bolesťou, ako sa mnohé ženy obavajú/stretli. To vôbec nie. Na mezoterapiu som šla, pretože som mala mnoho jaziev(aj hlbokých) na tvári po akné a na internete som našla aj skúsenosť s jazvami. Tak som to vyškúšala a musím povedať, že už po prvej aplikácii bolo vidieť zlepšenie, hlavne v oblasti líc. Moja mama tiež absolvovala mezoterapiu a jej pleť je teraz napnutá, vyhladená, žiarivá. Vyzerá tak o 5 rokov mladšie. Neviem či tá bolesť závisi od osoby alebo od toho, kto vám to vykonáva, no ja a ani moja mama sme sa s bolesťou pri aplikacii nestretli. Ak môžem určite odporúčam tým, ktorí sú z Nitrianského kraja MajtanEstetics, nadmieru som bola spokojná s prístupom, a aj mi hneď pani doktorka znamienka vyšetrila, lebo si všimla jedno väčšie na ramene. Takže tie, čo váhate, nevahajte a choďte do toho. Pre mňa to boli výborne investované peniaze, pretože som vyskúšala ozaj už asi všetko, čo bolo dostupné (peelingy, krémy s aloe vera,aj babske recepty so sodou bikarbonou).
majtanestetics.sk

martina.d

akinom prah bolesti máme každá iný a tiež si myslím, že z veľkej miery záleží kto a ako mezoterapiu robí :)

Michaella39

Ja som bola na mezoterapii kys. Hyaluronovou dvakrát a fakt je to zákrok ktorý plánujem opakovať. Zákrok nebolí a väčšinou sa objednávam v Yes visage dopoludnia a na druhý deň je pleť úplne normálna, bez zčervenania. Póry mám stiahnuté a vrásky vyhladené, normálne sa je radosť do zrkadla pozerať. Čo sa mi páči tak mimika ostáva normálna čo sa napríklad pri botoxe nestáva. 

akinom007

dobibina/ nie som prehnane citliva alebo nieco podobne, a absolvovala som rozne zakroky ae Mezdoterapia boli! aj po naneseni lokalneho gelu....nie je to sice nieco co sa neda vydrzat, aj ked na niektorych miestach pleti mi to sposobilo slzy v ociach.... ale rozhodne to nie je bezbolestne

matriska

BOMBASTIC

Mne nemusis o tom pisat, ja mam mezoterapiu za sebou, mne ju na klinike Spinn robili, este minuly rok. Takze ja viem co to obnasa a viem, ze je to v pohode, ze sa to da. A najma mezoterapia prinasa skvele vysledky, ktore podla mna stoja za to.

DOBIBINA

Moze pri mnohych veciach pomoct, tiez som bola milo prekvapena, ked som si o tom na nete citala. Podla mna je to osetrenie, ktore sa oplati absolvovat, aj z pohladu ceny aj z pohladu vysledkov, ma to nieco do seba :)

dobibina

mezoterapia je dobra na vrasky a na hydrataciu??...to som nevedela, ze moze mat take vyuzitie...ze moze aj s tymto pomoct...a ked este pisete, ze to neboli tak to normalne zvazujem, ze by som do niecoho takeho sla...:O

vcelka

najmä je pri tomto veľkým benefitom to, že vidieť efekt, že to pomôže, že tá pleť je potom krajšia, normálne omladená by som povedala :) Je to skvelé, že už sú takéto vymoženosti :) Bombastic absolvovali ste to obe??