Mezoterapia

ewinna

Nie je toto osetrenie nejako bolestive alebo akoby som to povedala? Pytam sa za to, ze ak je potrebne to viackrat absolvovat aby ma akoze to prve neodradilo, ze proste mi to bude proti srsti :(

vcelka

mimila súhlasím, ja som nedávno na YT pozerala taký akoby podcast alebo akoby som to nazvala, čo bol rozhovor s doktorkou Šimbochovou kde ona hovorila presne o tomto, že každá máme úplne inú pleť preto je podstatný úplne invidivuálny prístup ;)

mimila

hena to by bolo asi dobre sa pozhovarat s doktorkou ktora sa tymto veciam venuje, zeby ti povedala, co a ako, lebo kazda mame uplne inak hlboke tie vrasky a nielen tie, ale aj plet mame inu, takze ono je fajn ked budes pocut odborny nazor na to :)

Kamcita23

hedviga vidis to, toto je dobra vyhovorka, to mi ani len nenapadlo, no uz aspon budem vediet pohotovo reagovat, ked sa ma opyta naco idem na mezoterapiu, naco idem do Spinnu, lebo to viem dozaista, ze na toto nebude mat ziadnu odpoved a ani protestovat nebude :D :D

Kamcita23

hena je to najhlbsia, sranda je ale ze vacsinou trapi zeny, ze chlapov ani tak nie a dozaista co viem, tak kozmetika pri niecom takomto nepomoze ani len nahodou!

HenaZ

vcelka a ozaj to na tu vrasku moze pomoct?..lebo pocula som, ze to je vlastne akoby najhlbsia vraska a ze s tou je fest problem..aspon co kamosky spominali, ze sa im to nedari nejako dat dokopy kremikmi..myslis, ze takto jej to pojde?..daj vediet ak sa na to da..

norvana

martina moja svokra ta sa takto stara o seba uz dlho, na bezne take ukony chodi ku kozmeticke, ale navstevuje aj lekarsku kozmetiku a teda ma krasnu plet, vidiet, aj v jej rokoch, ze ma plet zdravu a podla nej viem, ze ma zmysel sa starat o seba ;)