Mezoterapia

denissa84

*klarik12 ani by som to nenazvala priamo, že vylepšením. Ale proste je to nejaký druh starostlivosti pre mňa. Že si dám záležať na tom, ako vyzerám a pôsobím na okolie. Preto mi príde táto mezoterapia ako dobrá voľba. Však ono nepichá sa do pokožky len tá kyselina ale aj kadejaké vitamíny a výživné látky. A ty si tam kedy bola? Len raz, či viackrát?

denissa84

*Kamcita23 celé som myslela, že ako to tam funguje u nich. Lebo môžu mať odlišné prístupy ku klientom na rôznych klinikách. Ale ti poviem, že už som sa stihla objednať. Našla som si číslo a vybavila som to po telefóne. Som si povedala, že to bude jednoduchšie a hlavne rýchlejšie ako keby sme si mali maily vypisovať. Takže teraz som v takom strese trochu z toho. Však viem cca, že čo ma bude čakať. Ale tak vieš, je to niečo nové, čo som ešte neabsolvovala. Tak som z toho taká trošku.

klarik12

myslim si, ze s tym vekom trochu prehanas :) ale rozumiem tomu, ze mas potrebu ist na nejake taketo male vylepsenie, alebo ako by som to nazvala. akoze za mna ti mozem povedat, ze smelo do toho. niet sa coho bat a vysledok je badat takmer okamzite. kamcita ti spomenula jednu kliniku. tak presne tam som bola aj ja. neviem, ci si ich uz pozerala, ale maju vsetko pekne prehladne spracovane a vies sa dostat ku vsetkemu, co potrebujes na ich webe. najdes si tam aj kontakt, keby si sa chcela objednat alebo mala nejake specificke otazky. je tam mily personal, tak nemusis mat nejake stresy z toho.

Kamcita23

denissa84 nemusis sa ospravedlnovat, chapem, ze to moze vyzniet kadejako, ked sa povie len, ze aplikacia prebiehat vpichovanim piatich ihiel. to si kazdy predstavi minimalne tie klasicke, ktore sa pouzivaju pri odberoch. klinika je v ruzomberku, presnu adresu ti nepoviem, to si nepamatam, ale lahko si to vies vyhladat. neviem teraz, ze co mas na mysli ako prebieha. objednanie ci vysetrenie?

denissa84

*Kamcita23 no chvalabohu, lebo vieš si asi predstaviť, čo mi ako prvé napadlo, keď sa spomenulo, že sa vpichuje päť ihiel naraz. Super si mi to opísala. Vyzerá to byť v pohode, keď mám nejakú predstavu. Tie prístoje sú isto uspôsobené na to, aby aplikácia nebola bolestivá. Teraz som už viacej v kľude. Nabudúce treba robiť menej paniky a viacej sa pýtať. No a povedz mi viacej o tej klinike, kde to je? Ako to tam prebieha?

Kamcita23

denissa84 ked mas taketo mierne obavy z toho, skus si pozriet, ake pristroje pouzivaju na aplikaciu. tak ako syllona napisala, je to rozne ako aj pri inych veciach. nemusia vsetky kliniky pouzivat jeden typ. co som bola ja na mezoterapii v spinne, tak tam maju taky pristroj, vyzera to pistol, tak cast, ktorou sa robi aplikacia. ono ako keby ti vcuclo a nadvhilo kozu a az potom sa robia tie vpichy. takze to nie je take bolestive, nez keby sa len rovno vpichuju ihly. tie ihly si nepredstavuj take, ako ked ti krv beru. tieto su ozaj take malinke tenucke.

syllona

Ahojte!
Je pravda, že keď si to človek prečíta alebo vypočujete, tak ho to môže vyľakať. Ale keď som to ja zvládla v pohode, čo ozaj panikárim pri všetkom, tak môžem povedať, že niet sa čoho obávať. Samozrejme teda záleží aj od toho, aký prístroj sa na mezoterapiu použije. Lebo ako pri všetkom, nie je len jedna možnosť.

denissa84

*klarik12 uvažujem dosť nad mezoterapiou, už predsa mám svoje roky, takže nevyzerám ako za mlada, čo si budeme klamať. Ma zaujalo, čo si písala, že naraz sa vpichuje 5 ihiel. Viem, že by to nemal byť vyslovene bolestivý zákrok, ale toto mi k tomu nejak nepasuje.

klarik12

mezoterapiu som absolvovala minuly mesiac, tak mam pre vas cerstve info. neboli to, teda aspon mna to nebolelo, ale aj dr mi vravela, ze vacsina zien to zvlada v pohode. jasne, ze nieco cititi budete, ale nie je to nic bolestive a na nevydrzanie. robi sa to takym pristrojom, ktory vpichuje naraz 5 mikroihiel, su to take mini male tenucke ihly.

syllona

Ahojte!
Ewinna nestresuj sa zbytočne dopredu, to je úplne zbytočné. Síce je fakt, že aj ja som bývala panikár, ale ti poviem, že je to zbytočné najmä pri takýchto veciach, keď vieš, že ti to pomôže. Že budeš lepšie vyzerať. :)