Mezoterapia

mala_sovicka

to znie tak všelijak, keď si písala o tých ihlách. to ja moc práveže rada nemám. nie je to nejaké bolestivé? lebo mne keď krv majú brať, tak to dosť biedne nesiem.

Kamcita23

ono sa to robi takym pristrojom, prirovnala by som to asi k pistoli najlepsie. zakazdym ked sa prilozi, tak to ako keby tak mierne vcucne pokozku, nadvihne ju to a potom sa robia vpichy takymi malickymi ihlami. netrva to nejak dlho.

HenaZ

tak podla mna stale je to lepsie ako sa spoliehat na nejaku kozmetiku, ktoru treba pouzivat omnoho dlhsie, aby sa dostavil nejaky ucinok. a v podstate aj tak nie je zarucene, ze nejaky pride, lebo tak nie vsetky tie kremiky a sera su skutocne take, ako sa prezentuju v reklamach.

peterkova_klar

To jedno samotné sedenie netrvá nejak dlho, to máš rýchlo za sebou. No rýchlo... To je zase asi relatívny pojem... Ale tak hlavne treba myslieť na to, že tých sedení musíš absolvovať niekoľko, aby to malo aj taký účinok, aký má mať.

mala_sovicka

ahojte, čítam, že viaceré ste mezoterapiu absolvovali. chcela by som sa opýtať, ako to vlastne prebieha to jedno sedenie u doktora a ako dlho to asi tak trvá.

klarik12

moje ocakavania mezoterapia splnila uplne. a ked sa pytas na to okolie, tak ano. akoze mamina, sestra, svagrina, tie sa hned na to pytali. co sa tyka muzskej casti osadky, tak to vieme, ako chodi. ale tak keby to poznat nebolo, tak ani zienky by si to neboli vsimli, no nie? :) zatial je u teba ten rozdiel len taky malinky, ale pockaj po tych dalsich sedeniach :)

syyima

Mam to uz za sebou, no treba siuvedomit, ze tonie je len o jednom sedeni. No po tej celkovej kure, mala som asi 6 sedeni bolo veru znat, ze to pleti pomohlo

denissa84

Tak to už máš toho dosť za sebou. A je to podľa tvojich predstáv ten výsledok? Je to poznať nejak? Aj okolie si to všimlo? Prepáč, že toľko otázok ti hneď dávam. Ale bola som tam teda aj ja, ale zatiaľ len raz, teraz ma čaká ochvíľu ďalšie ošetrenie. Akože je tam mierny rozdiel, ale to zatiaľ len tak, že ja to vnímam. Tak preto sa aj na to okolie pýtam.

klarik12

denissa84 pisala som tusim niekedy este v lete, ze som bola na tom tej prvej aplikacii. tak odvtedy som bola este styrikrat, cize dokopy mam absolvovanych pat sedeni. ono takto na zaciatku sa tak castejsie chodi na tie aplikacie, po nejakom tyzdni, dvoch. to je samozrejme individualne.

Kamcita23

denissa84 no vidis to, super, ze si si to nasla a rovno sa aj objednala. uz budes mat asi aj po tom za ten cas, tak rozpravaj prehanaj.