Detoxikácia organizmu

Príspevok v téme: Detoxikácia organizmu
Lubica81

Ahojte, skúšala som tu prezerať témy, no moc som toho nenašla o detoxikácii organizmu.. chcela by som si spraviť detox, no neviem ktorá "metóda" je najúčinnejšia, či jesť jeden deň jablká a piť nejaký bylinkový čaj alebo si napr. zakúpiť prípravok ako som tu čítala dr natura.. ale pravdu povediac, keď som bola na tej stránke a malo by zo mňa vyliezť to, čo bolo na tých obrázkoch, tak neviem neviem :) nechcela by som to vidieť :-D
veľmi sa detox začína vychvaľovať a chcem to skúsiť hlavne pre ten pocit, že vraj sú ľudia po tom vitálnejší :) ďakujem za odpovede ;)

GoFruit

Detox girl lenze zial to iste sa da povedat aj o mase obili rybach csetkom. Vsetko je dnes striekane ano aj zvery su striekane proti plesniam parazitom a zeru geneticky modifikovanu soju a ine sracky doslovne. Teda vyrobky z nich su tiez eeee

detox-girl

no ja nie som odbornicka na stravu tak sa nebudem hadat, ale nikde som necitala ze by ovocie bolo zle. len som presvedcena, ze jest iba ovocie nie je urcite idealne a po case by to mohlo sposobit problemy s travenim. dalsia vec je ze to ovocie co predavaju v obchodoch nie je ovocie, ale umela gebuzina, ktora na strome ani nedozrela. tisickrat postriekane vsetkym moznym aby to nehnilo, tak neviem co na tom uz moze byt zdrave. v telke raz jeden ovocinar hovoril, ze dovazane jablkla su asi 50-krat striekane proti skodcom. to je predsa strasne, ako mi moze take ovocie zlepsit zdravie? ak nemam vlastnu zahradu a nepestujem si tam bio-produkty tak nemam sancu v dnesnom svete konzumovat len zdrave ovocie a zeleninu.

detox-girl

asdfôlkj, to co si tu hodila, to je len jedna z mnohych detoxikacnych poradcov doktora jonasa. oni robia tu jeho detoxikaciu a je toho na celom slovensku plno, uz kazdy druhy s tym robi. ak to chces vyskusat mozes si najst hocijakeho v mieste tvojho bydliska. to nie su lekari, len si spravili ten kratky kurz aby vedeli robit s tymi jonasovymi pripravkami. to je ako ked napr. niekto predava nejake vyzivove doplnky, tiez ti vie aspon troska poradit na co ktory mas pouzit. mozes si ten kurz spravit aj ty a nemusis k nikomu chodit. ja by som dala prednost odbornikovi, lebo tu nejde len o to ci tie pripravky su bezpecne ale aj o to ci ten clovek sa troska vyzna v ludskom tele. a to o nejakom poradcovi pochybujem.

GoFruit

Detox girl jem cele dni len ovocie a minimum zeleniny a minimum orechov a viem co to spravilo s mojim travenim. Vyliecilo ma to z mnohych chorob a citim sa najlepsie ako ssom sa kedy citila.
Ja som nenapisala ze to bol blb dobre????
Takisto nehovorim ze dlhodobo sa da jest len ovocie. Ok? Ale pisem ze ovocie vobec nie je tak zle ako sa dnes vsade pise. Prave naopak.
Lenze treba pri nom jest aj veci bohate na mineraly cize zelene list a zeleninu. Vttedy nemas co pokazit. Ja som natejto strave uz riadne cez 4 roky a poznam cele fora ludi co sa na tejto strave vyliecili z chorob o ktorych im doktori hovorili ze su neliecitelne!!!!!!
Ale ja nnikoho neprehovaram na ovocnu stravu len nemam rada ked niekto tvrdi ze ovocie je zle a skodi lebo je to ocividna blbost.

detox-girl

odporucam precitat tento clanok od odbornika:

www.zdravie.sk

a myslim si ze pater ferda nebol ziadny blb, mal schopnosti ake vacsina ludi na tejto planete rozhodne nema. videl dalej nez my vsetci dohromady, takze jeho rady by som nebrala na lahku vahu. skus jest cele dni len ovocie, povedzme taky mesiac a uvidis co ti to spravi s travenim.

GoFruit

Orol to kde si vyhrabal patera ferda?
Ten pise ale strasne blbosti. Su ludia co ziju len na ovoci alebo jedia ho na 90% a viac v strave a su zdravsi ako ludia co jedia všetko. Zbrojenie proti ovociu je riadny vymysel asi len preto aby ludia mali od zdravia na hony daleko. Ved ovocie je od zaciatkov ludstva to co tvorilo nasu stravu. Obilniny a mlieko sa zacalo konzumovat len pred 10tisic rokmi. Ovocie je to najsetrnejsie pre organizmus. Rychlo sa travi a obsahuje vitaminy a enzymy co mrtve jedlo uvarene nema. To nuti telo odoberat enzymy organom kvoli traveniu a to usti do zdrav. problemov.
Takze ovocie treba jest kolko mas chut a vladzes a praveze obmedzovat treba zivoc. bielkoviny ktore prekysluju organizmus a odoberaju telu vapnik.

orol

Pater F. Ferda uvadza v istej knihe, ze:

-ovocne dni nikdy nerobime, pretoze su nesetrne
-sposobuju silne drazdenie obliciek a hrubeho creva
-prilisna konzumacia ovocia ma za nasledok znizenie zilneho tonusu, zily zostavaju akoby uvolnene
-spomaluje sa navrat krvi k srdcu a srdce musi viac "tahat"
-ovocie je zdrave, ma mnoho vitaminov, ale jeho vacsia konzumacia ma tiez nejedno uskalie

orol

Len ovocie by som cez den nejedol

-ale skor popijal caje s detoxikacnym ucinkom

-ako je praslicka, lopuch, breza, zihlava, ruza sipova atd...

orol

V tom clanku sa ale nepise o klystire, resp. prehanadlach na ocistenie criev,ktore podla mna maju byt neoddelitelnou sucastou postu