Detoxikácia organizmu

Príspevok v téme: Detoxikácia organizmu
Lubica81

Ahojte, skúšala som tu prezerať témy, no moc som toho nenašla o detoxikácii organizmu.. chcela by som si spraviť detox, no neviem ktorá "metóda" je najúčinnejšia, či jesť jeden deň jablká a piť nejaký bylinkový čaj alebo si napr. zakúpiť prípravok ako som tu čítala dr natura.. ale pravdu povediac, keď som bola na tej stránke a malo by zo mňa vyliezť to, čo bolo na tých obrázkoch, tak neviem neviem :) nechcela by som to vidieť :-D
veľmi sa detox začína vychvaľovať a chcem to skúsiť hlavne pre ten pocit, že vraj sú ľudia po tom vitálnejší :) ďakujem za odpovede ;)

Sylvinka

Ja sa prečisťujem už viac rokov produktom Naturalhelp Complex, a nič lepšie som na trhu zatiaľ nenašla. Preto aj zostanem verná tomuto produktu. Veď kde inde by som našla všetko takto pekne pokope, detoxikácia, prečitenie čriev, vitamíny a prebiotiká.

amarika

Ja mam dobre skusenosti s touto chlorellou bio, uzivam ju uz viac ako polroka a vdaka nech som aj zhodila par kil navyse, velmi mi to pomohlo aj s akna, precistila sa mi plet:
-odkaz odstránený-

kikuska7

Ja teraz užívam tree3chlorellu, ktorú mi sestra kúpila. Stačia len dve tablety denne, aspoň mám lepší pocit, že robím niečo dobré pre svoje telo :)

Karcii

Ja som zacal brat Chlorellu Yaeyama na ranajky. Je to najkvalitnejsia chlorella z japonska kde používaju najnovšie pokročilé technológie lámania bunkovej steny. Ja si chlorellu rozmixujem s bananom a do obeda vydrzim bez problemov a mam kopec energie a citim sa super sviezo. Je tam mnozstvo latok, ktore telo potrebuje na fungovanie a velmi nizka energicka hodnota. Chlorella ma velmi silne detoxikacne ucinky, jej bunky obaluju toxiny a vyplavuju ich z tela von. Mlady zeleny jacmen beriem tiez, obmienam si to podla toho naco mam prave chut a hodi sa mi to do shejku - kludne aj spolu. Teraz nakupujem zo -odkaz odstránený- - maju dopravu zdarma na vsetko a su naozaj velmi seriozny, vsetkym odporucam!

mirabelmirab

fiha, no dakujem vam...
a kto je albertova?ake liecebne centrum coho? jod mozem niekde zohnat-len neviem aky?, ale myslim ze ten je na radioaktivne ziarenie...

POpotvorka

ked buchol cernobyl pocula som, ze lekari si doplnali jod. Ktosi tu spominal patera ferdu a ten tiez radí iste veci proti oziareniu.

GoFruit

ochranit proti negativnemu ziareniu vraj mozu kamene, herkimerov diamant, musi byt co najlesklejsi, najpriezracnejsi.... o inom zial neviem
mozno jod?