Detoxikácia organizmu

Príspevok v téme: Detoxikácia organizmu
Lubica81

Ahojte, skúšala som tu prezerať témy, no moc som toho nenašla o detoxikácii organizmu.. chcela by som si spraviť detox, no neviem ktorá "metóda" je najúčinnejšia, či jesť jeden deň jablká a piť nejaký bylinkový čaj alebo si napr. zakúpiť prípravok ako som tu čítala dr natura.. ale pravdu povediac, keď som bola na tej stránke a malo by zo mňa vyliezť to, čo bolo na tých obrázkoch, tak neviem neviem :) nechcela by som to vidieť :-D
veľmi sa detox začína vychvaľovať a chcem to skúsiť hlavne pre ten pocit, že vraj sú ľudia po tom vitálnejší :) ďakujem za odpovede ;)

fifiona

ahojte, ja mozem doporucit z vlastnej skusenosti tree3chlorellu. na detox sa mi velmi oplatila, okrem toho ze mi zlepsila travenie tak aj imunita isla nahor. uzivam pravidelne

Janka8403

Ahoj :-) Na detox je veľmi dobrá kombinácia morských bylín, napríklad Alga Forte -odkaz odstránený- :-)

mariangela

na detox ja tiež idem chlorellou, zelené potraviny môjmu organizmu veľmi prospievaju, zvyknem piť aj zelený jačmeň a užívať tree3chlorellu

Kacenka7889

Kvetkaka rozdiel je v tom že je to iná riasa, nemyslím si že sa to nejak extra líši, nie som do toho extra znalec, ale ak tak ja mám túto -odkaz odstránený- a môžeš si porovnať zloženie alebo tak a uvidíš rozdiel, mne pomohlo aj aj :) tak si môžeš vybrať, niekde tam nájdeš aj spirulinu

Kvetkaka

Kacenka a aky je rozdiel oproti spiruline? Ja som zatial vsak narazala len na spirulinu a o chlorele som nepocula

Kacenka78889

Ja si vždy pár mesiacov do roka zvyknem dať chlorelu, tak asi tri mesiace a potom znova až o rok a zvyšok mesiacov pijem preventívne aloe vera šťavu alebo ešte čaj na detoxikáciu a musím povedať že to zabralo, cítim sa rozhodne lepšie, predtým som mala aj pomerne veľké zdravotné problémy, stress at´d, teraz je to už našťastie Oukej