Detoxikácia organizmu

Príspevok v téme: Detoxikácia organizmu
Lubica81

Ahojte, skúšala som tu prezerať témy, no moc som toho nenašla o detoxikácii organizmu.. chcela by som si spraviť detox, no neviem ktorá "metóda" je najúčinnejšia, či jesť jeden deň jablká a piť nejaký bylinkový čaj alebo si napr. zakúpiť prípravok ako som tu čítala dr natura.. ale pravdu povediac, keď som bola na tej stránke a malo by zo mňa vyliezť to, čo bolo na tých obrázkoch, tak neviem neviem :) nechcela by som to vidieť :-D
veľmi sa detox začína vychvaľovať a chcem to skúsiť hlavne pre ten pocit, že vraj sú ľudia po tom vitálnejší :) ďakujem za odpovede ;)

Zuzka7777

Popozeraj si v kľude doma nejaké www stránky, ja rada nakupujem z mojalekareň, poprečitujem si recenzie a aj ti poradia

Johanakol

Poraď sa so svojou dr., alebo v lekárni, je veľa produktov na detox napr. aj voda s jablčným octom na ráno nekedy postačí

Matulienka1234

Vyskúšala som už kadečo, ale najviac mi pomohlo toto -odkaz odstránený- treba skúsiť, možno tebe pomôže niečo iné

EmaC1998

Ahoj, tiež som sa snažila nájsť a zhromaždiť všetky potrbné info k detoxu, no nič komplexné som nenašla. Nakoniec som napísala k tomu článok na www.pestryjedalnicek.sk :) Dúfam, že ti moje rady pomôžu :)