Za mesiac 10 kg dolu

ivonka133

Tiež som názoru, že schudnutie 10 kg za mesiac je jednak prehnané. Nezávisle od toh akú zázračnú diétu by si držala, po čase príde jojo efekt, a si opäť na začiatku. Zdravé chudnutie sú 1,5-2 kg týždenne.

dorrot

Ahojte..ja mám taký problém, že čoraz viac a viac jem sladkostí a takých somarín.. Poraďte mi ako sa zbaviť závislosti..? A ako sa mám prinútiť cvičiť?? Motivácií mám veľa, no som lenivá na to sa prekonať. Pomôžte mi, ručička váhy sa stále navyšuje.. Už mám z toho aj depresie.

janulikk123

Ahoj, ja ti odporúčam prestať jest pečivo a sladké. A keď nemáš čas chodiť do fitka môžeš cvičiť aj doma. Ja si nakupujem činky a potrebne veci tu a cez nich mám aj zľavu. :)
-odkaz odstránený-

ojka

zapojiť do svojho dňa viac pohybu a upraviť jedálniček :)) a takisto v kritických chvíľach mať na zreteli to, prečo chceš schudnúť, aby ťa to posúvalo vpred...
Ja som musela dodržiavať jednu diétu, za 1,5 mesiaca som schudla viac ako 5 kg. Nebolo to dobrovoľne, bolo to veľa....Ale po nejakom čase sa mi opäť podarilo pribrať :) Ale to sa teba asi týkať nebude...

DJ David

Čaute, mohli by ste mi poradiť ako mám schudnúť 30 kil za 5 mesiacov? Vopred ďakujem :) A napište mi čo treba robiť!

Lulu2011

je to nebezpecne, ale ta sa to, dala osm dole za 3 týždne tolko, ale nejedla som ziadne pecivo a moj jedalnicek pozostaval z jogurt, paradajky a max. dvoch sucharov denne, neodporucam

Tina124

10 kg za mesiac sa dá v pohode schudnúť Každý týždeň schudneš v pohode 2,5 kg dôležité sú raňajky a denne vypiť 2,5 litra vodu zaradiť tam zelený čaj , cvicič 3x do týždna neni to az take hrozne :D

kikarika1

pokiaľ nechceš, aby sa ti to raz vrátilo dvojnásobne, tak sa ani nepokúšaj schudnúť 10kg za mesiac, pretože je to veľa...uprav si stravu na menšie porcie a 5x denne, s tým zaručene schudneš (síce pomaly, ale je to zdravšie, ako nasadiť drastickú diétu)...nežijeme predsa preto, aby sme sa týrali kvôli jedlu...ešte niečo: po 17tej, alebo po 18tej už nejedz ... pokiaľ ťa chytí hlad, tak sa napi, alebo si daj zeleninu...samozrejme záleží aj od tvojho veku, pokiaľ si ešte v puberte, tak chudnúť len pod dozorom