Za mesiac 10 kg dolu

nika1A

Žiadne ťažké diéty, obmedzovanie jedla, pretože ťažké diéty sú dôsledkom jojo efektu :) Najlepšie, ako schudnúť je delená strava. Delená strava je založená na základe kombinovania surovín. Vravela mi to jedna žena, za tri mesiace zhodila 21 kg. Tak to teraz skúšam aj ja. Základ je vylúčiť so svojho jedálnička: biele pečivo, pizzu, sladkosti (čokolády a hlavne chipsy).
Môžete jesť všetko len v správnych kombináciách. Napríklad na obed máte ryžu s mäsom ale to kombinovať nemôžte buď si dáte ryžu so zeleninou čiže rizoto alebo mäso so ZELENINOU! Alebo máte rezeň s fučkou ale nemôžte to jesť s fučkou ale rezeň so zeleninou proste nemôžte kombinovať tieto dve veci! to je základ samozrejme ani kolienka s mäsom. A k tomu pridať pohyb a je to :P :)

13kgza3tyzdn

Ja niektorych nechapem.Postavil som sa na vahu mal 103kg.Tak som si povedal dam 3 tyzdne dietu.Mal som dietu a jedol uplne malo.Na den napriklad :rano:kusok ovsenych vlociek s nizkotucnym mliekom:Olovrant:BananObed:jablko a banan.vecera mix zeleniny ale malu porciu.Hlad som takmer nepocitoval a ked ano napil som sa vody.Vobec mi nebehalo po rozume sladke alebo mastne.A mal energiu a vedel v pohode fungovat try tyzdne.Ked som sa postavil na vahu mal som 90kg.A teraz zas jem co mi chuti no neprejedam sa.Ak priberiem takdam dietu znova a vobec ju neberiem ako trest ako poniektory pisete.Naco mat v diete tuky alebo cukry.Ako moze niekto povedat ze nevidrzi a musi si dat aspon mali zakusok.ved aj zo zeleniny sa clovek naje a ten zvisok ma len v svojej hlave.

LOGIKA

Viete aky je recept na kvalitnu dietu... mozes jest co chces okrem:vyprazaneho mastneho sladkeho tym myslim sladke napoje vsetkeho druhu .... kolaciky a pod... inac konzumovat mozte co chcete.... aaaaa od 16:00 hladovka .... a najdolezitejsie nevynechavat ranajky..... a to je vsetko za mesiac 10kg...100%

Muška777

počúvajte moji zlatí... tak tu hovoríte o jojo-efekte... lenže... všetko je v hlave... ani neviete čo sa deje vo vašom podvedomí...ak si budete hovoriť že priberiete... a budete si každých 5 minút sledovať váhu ... vaša hlava (podvedomie) si povie áá tak veľmi sa bojí toho pribratia... tak jej dám ešte nejakých tých pár kilogramov naviac... a zas len priberiete... musíte si povedať že ste krásna taká aká ste... musíte sa naučiť mať radi seba takých akí ste... a hvoriť si že schudnete... a veriť tomu... a keď tomu sami uveríte, vtedy začnete chudnúť! .. tak veľa šťastia :)

milacik_MC

ahoj bjd ja som sa chcela spitat ze ci na miesto posilky by som mohla robit zumba tance 2h denne... to je ties dobra namaha.. . a ak by si mohol pls posli mi mail na 171211@azet.sk
Ďakujem

malalarva789

ahojky , to som ja malalarva ale neviem heslo . chodím tu pravidelne.. takže táto dieta sa mi nejak nepáči , nie je zdravá .. akurát si si asi znicil metabolizmus ?? ...

bjd

ahoj.
Tu mas dietu ja som schudol za 13 dni.Zo 109kg na 93kg + kazdy den posilka.

A po 30 dnoch (ja som ju drzal 30 dni)+kazdy den jedno granatove jablka (megaantioxidant)

po 30 dnoch som mal 85,5 :)

13 Dňová diéta
1.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

¼ mlieka alebo kefíru alebo nízkotučného jogurtu
- // -
- // -
- // -
- // -
2.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

Termix prip. Smotanový jogurt
15dkg tvarohu
15dkg bieleho masa (napr. uvarene kuracie prsia)
15dkg ľubovoľnej zeleniny (len čerstvej )
2 varene vajcia
3.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

10 dkg ovocia (nie kompót)
10 dkg čerstvej zeleniny
10 dkg diétnej salámy alebo šunky
¼ l mileka,kefiru alebo nízkotučného jogurtu
15 dkg vareného hovädzieho mäsa
4.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

Termix prip. Smotanový jogurt
¼ l mlieka,kefiru alebo nízkotučného jogurtu
10 dkg zeleniny
10 dkg ovocia
10 dkg diétnej salámy alebo šunky
5.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

2 varene vajcia + 10 dkg zeleniny
10 dkg ovocia
15 dkg tvarohu
10 dkg ovocia
10 dkg zeleniny + ¼ l mlieka
6.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

10 dkg šunky
10 dkg ovocia
10 dkg tvarohu
10 dkg chudého vareného mäsa
¼ l mlieka, kefíru alebo nízkotučného jogurtu
7.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

2 varene vajcia
10 dkg ovocia
15 dkg tvarohu
10 dkg chudého vareného mäsa
¼ l mlieka, kefíru alebo nízkotučného jogurtu
8.den

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00

20 dkg ovocia
20 dkg zeleniny
20 dkg ovocia
20 dkg zeleniny
20 dkg ovocia

* Trvá 13 dní, úbytok na hmotnosti je minimálne 8 kg.
* ZÁSADA: treba dodržiavať čas jedenia a zlozenie jedla
* Pri zmene času jedenie treba dodržať 3-hodinový odstup medzi 2 jedlami (raňajky sa môžu aj vynechať ale v žiadnom prípade sa nesmú dávky jedál zvyšovať alebo nahrádzať niečím iným.
* Denne treba vypiť aspoň 2 litre vody (minerálky alebo bylinkového čaju)
* Vhodne je piť aj 2dcl čaju z listu senny, ktorý pomáha pri trávení.
* Káva sa môže piť v akomkoľvek množstve, ale jedine nesladená!!!!!
* Po ukončení 8.dna sa diéta opakuje prvým dnom, a na 14. deň možno jest všetko
* Touto diétou sa mení metabolizmus, a ak sa človek neprimerane neprejedá, počas ďalších dvoch rokoch nepriberie.

tinusska

ako to po sebe citam... chcela som napisat, ze za ten 1,5 mesiaca som sice vela neschudla, ale objemovo...

a samozrejme hned na zaciatku "spamätalo"..

tinusska

Podla mna sa dievca neskoro spametalo a chce to stihnut do konca letnych prazdnin. Nuz na taketo veci si mala mysliet niekedy od juna... mala si si kupit permanentku do fitka, pripadne po troske zacat chodit von behavat.... napr. ja cvicim uz 1,5 mesiaca...niekedy je to obden, niekedy kazdy den, vikendy necvicim a vacsinou jem normalne. z 65 kg som mala vcera cca 61,5 kg (vazila som sa o asi 16hod, takze rano by som mala urcite menej). Na vahe som sice za ten 1,5 mesiaca neschudla, ale objemovo? ty kokso.. konecne nosim stare veci... a teraz od pondelka som zacala drzat dietu - daj si do googla " 14 dnova dieta jablcny ocot" a najde ti tuto dietu... hned v utorok som zhresila, ale kedze mam slabu pevnu volu, tak ma to posilnilo, ze na zhresenie ani nepomyslim, bo som mala take vycitky, ze az...