Surne!! - potrebujem schudnut.

lilianna

WALL Ked si chudokrvná nie je vhodné držať dietu. Z toho tie závraty
A vôbec teraz nerozmýšlaj nad dietami. Zdravie je prvoradé:! Polievku teraz nejedz.

wall

Ahojte
No hej, ale ako schudnúť keď som chudokrvná a pri držaní diéty a pod. odpadávam a točí sa mi neskutočne hlava??? Teraz papám tú polievku ale nedokážem nejesť sladké a slané. Ako ste to vydržali??

lilianna

Igris Si zlatá, a ta rubrika zeleninových jedál je super. A nezabudni v pondelok tie šťavy a cviky? To znamená že v nedelu si troška jedla doprajme a v pondelok to bude zasa striedmejšie :)Pekný večer...

lilianna

Ahoj Igris.
Ako sa máš? Tiež viem,že si posadnutá Walkerom. Je to super. To čo som radila Majke je fakt. Na tejto karte sa snažím aby sme my ženy chudli tak, aby to prospelo nášmu zdraviu a aby sme hlupymi dietami trápenim nezapierali v sebe ženskosť")

lilianna

Ahoj Bábiky////
Hádam ste nezaspali ako Čenkovej deti po dobrom obede
V pondelok si dáme odľahčujúci deň.
Budeme piť zeleninové šťavy a jesť zeleninové jedlá. Pridáme k tomu 50 brušákov a 20 klikov, 20 drepov

duda

Som v 12. týždni tehotenstva a mám problém s nadmernou produkciou slín,znepríjemnujú mi život,bránia mi kontaktu s ľudmi, neustále ich musím vyplúvať a napína ma z nich.Existuje niečo, čo by mi pomohlo?V tehotenstve sa nemôžu užívať žiadne lieky.