Surne!! - potrebujem schudnut.

manka

tak mu napis ja asi tiez budem pisat on hovoril ze napriklad potrebujes k zivotu tuky dobre tuky Bol tam jeden chlap co 46 dni alebo tak niako nic nejedol len pil caje no to by som asi nezvladla a on potom isie za nim aby mu pomohol znova zacat jest

bibiana

manka, ale tak ja som od bukovskeho veeeelmi daleko, par stovak kilometrov. a nie, nepozerala som telku, bola som v meste, vo vseobecnosti telku pozeram malo:)

manka

NO asi ano pozerala si dnes markizu bol tam bukovsky a nieco o tychto dietach hovoril celkom sa mi to pacilo mozno by nebolo odveci ho navstivit ja ako starsia osoba:)) by som na to mala ist pomali

bibiana

manka, zo zaciatku mi to vobec neslo, ale v podstate ja som redukcnu prvu a jedinu v zivote zacala drzat v septembri...no asi by som si mala dat pauzu a "naucit" sa znova jest /samozrejme zdrave stravovanie/..

bibiana

Ahojte babenky, ako sa mame? Ja celkom to ujde, akurat zistujem, ze som dnes zjedla jeden tanier polievky, a to bolo vsetko, v poslednej dobe zabudam jest:(, priatel vravi, ze mi bude nastavovat v mobile budik, aby som nezabudla:). A naj/horsie/lepsie na tom vsetkom je, ze mi jedlo ani nechyba. Uz mam chvilami pocit, ci nepadam do nejakej anorexie, alebo do coho, lebo nie je normalne, ze mi nechyba jedlo. Tak krasny vecer.

Najčítanejšie články