Surne!! - potrebujem schudnut.

manka

Ahojte babusky :) Zistila som ze najhorsie na drzani diety je ked musite vyvarat svojej rodine ja mam dvoch chlapov toho tretieho este nepocitam. Ten stredny pride domov a uz od dveri krici mama daj jest. A ja ako dobra mama mu navarim nieco dobre a pritom samozrejme dzob sem dzob tam kilo sem kilo tam. :))))

lilianna

Ahojte bábiky:)
Mňa si moja váha neváži a tak na ňu stúpnem len raz za týždeň.
Miesto toho váženia chodím stále cvičiť a papám živú potravu.Teda sa snažím ju papať:) BIBI od kapusty je aj chlap hustý:)... Ako bolo na akci?
Consie si super!!!
Bubík ako papáš čoko???????????

bibiana

Ahojte babenky, ja len tak narychlo, dosla som vas pozdravit. manka, no spravne by sa malo vazit raz do tyzdna, rano, "vyprazdnena" a naha, no mne neda a vazim sa kazde rano a kazde poobedie a kazdy vecer pred spanim. ale cez den sa vazim len vtedy, ked citim, ze zrejme budem mat nieco dolu, ked jem menej a podobne. no vaha je moja najlepsia kamaratka:).idem do postielky, dobru nocku. ups, a aka som leniva, ani prihlasit sa mi nechcelo. tak papa

cica -mica

nazdar holky, kto che schudnut nech sa zamiluje bez opatovania tak vam pojde vaha dolu jedna radost...xixi ale teraz vazne schudnut sa da ale cim pomalsie tym lepsie....

bibiana

Dobry vecer babenky, davno som tu nebola, ale akosi bolo malinko casu. Lili, si predstav, ze mne normalne nedalo, ta kapusta mi zacala chybat, tak prave varim dalsi velky hrniec, nie preto, zeby som chcela chudnut nejako velmi, ale proste mi to zachutilo, tak si to varim:)).

manka

ahojte babusky ako sa dari chudnut ja som vahu zahrabala niekde hlboko lebo som mala tendenciu sa stale vazit. Ako pokracujete Igris to sa podda a co ten beh??? som hnusna ze