Surne!! - potrebujem schudnut.

pišta

Bežia roky.
Kníšu sa jej boky,
zvádza, volá:
"Ber si ma ber!"
predvádza sa holá.
Kukám ako netopier.
A či to len sen?
Ale kdeže! Zeleninka vábi každý deň...:-)

lilianna

%)pozerám pozeram asi je tu jeden pan
Ne ni som si istá ...
Jáj ved to je Pišta:)

Máš pravdu. treba chudnúť, ale zdravo
a tak aby sme našmu organizmu neškodili
Ja sa tisíckrát lepšie citim, odkedy sa zdravšie stravujem. Pridám k tomu pár cvikov a kilečká idú dolu...)
Ta živá potrava je zázrak prírody...

masti

Ahojte, pistov prispevok si zasluzi len velky potlesk, kazda z ans je niecim uzasna a niecim vynimocna aj ked nemame postavu modelky:) treba si len trosku viac davat na seba pozor a dbat o to co papame:) inac prijemnu velku noc a s tym papanim jednoducho neprehanat:)

pišta

Milé dámy!
Mne sa veľmo páči, že sa nám chcete páčiť. : -)
A darí sa vám to úplne super.: - ))
Preto sa až tak netrápte dokonalými mierami hviezd show-biznisu, veď aj tak sú často výsledkom práce plastických chirurgov.
Koniec koncov, poznáte dokonalého chlapa? : - )))

bibiana

ahojte babenky, dnes akosi nas je tu maaaalo...ale pozerajte, kto k nam prisiel...pista..konecne nejaky chlap zavital. ale tak vies, pista, my zeny to vsetko robime kvoli vam chlapom, sa vam chceme pacit:).

lilianna

Bubík,Bubííííík
Dnes som si kúpila aprílové Zdravie a čo nevidím Na predposlednej strane si odfotená s veeelikanskou čokoládou:)))

Tak Ty sa s ňou už aj fotíš???:)))

bibiana

ahoj igriska...noo, to je mudrucka knizocka. inak, ja mam jednu tuctovu fotku, ale neviem kde je, co lezim v izbe u starych rodicov v istej juznej krajine a medzi sto melonmi...otec vlastni celu melonovu "plantaz", cize ked tam idem, tak s nozom a pozeram, ktory sa mi viac lubi, hned odrezem, zjem kusok a idem dalej. bolo by ich tam pre nas vsetky:)