Surne!! - potrebujem schudnut.

lilianna

A ten buš
ma 100tepov/min
v pokoji už

Aj tá zdravá strava
nim riadne zamáva
Aj ta Dna
pred zdravou stravou rešpekt má..

lianna

Dna ...
Proti nadmernej tvorbe kyseliny močovej je dobré prejsť na zdrave stravovanie Postupne prejdi na vegeteriansku stravu.Jedz veľa rôznych šalátov. Vyluč alkohol najmä tmave druhy mäsa, kavu, mastné výrobky, celozrnné pečivo
Pi veľa vody aby sa kyselina močová vylučila z tela skôr ako ti stihne narobit problemy.
Výborný je čaj z Myšieho chvosta - Rebríček obyčajný.

zuzanaz

Viete mi niekto poradiť ako diéta sa dodržiava pri novovzniknutej chorobe dne? Choroba je len v začiatočnom štádiu. Ďakujem

lilianna

Vábi,vábi...
nemá háby...
Ta ma ale enzými
a trasie sa od zimy...
Oj netopier netopier,
čo to čitam z tvojich pier?
DAj si aj japonské su-ši
a tak majme slnko v duši...:)

karolinka

5 kg - 10 kg mozes schudnut zdravo za taky casovy usek v akom si ich nabrala. ak to urobis skor, telo sa bude branit a bude zaroven trpiet. vrati ti to v podobe jojo efektu. mam s tym skusenosti. pribrala som 26 kg, schudla 20 kg ale tych 6 kg mi uz zostalo.. 3 roky mi trvalo stabilizovat svoj metabolizmus a uz viac by som tym prejst nechcela. Davaj si pozor pretoze si mozes lahko rozladit metabolizmus drastickou dietou.. nestoji to za to. Radsej sa stravuj striedmejsie a chudni pomaly. good luck.

kuki

Veronika...
prepac za hrubost... ale 5-10 kil snad len ked si nieco useknes. To nie je mozne tak rychlo chudnut... to by ta mohlo zabit. To chce pekne postupne. Tie kila ti predsa nebehli tiez za tyzden... tak sa ich tak rychlo ani nemozes zbavit.