Surne!! - potrebujem schudnut.

bibiana

ahoj manka, no ale tak neurazaj moju kapustu, heeej?:)))...ale tak na meloniky sa tesim strasne, obsahuju skoro ziadne kamaratky "kcal", cize hoc od rana do vecera ich budeme papat:), tak sa na nas tie melony nenalepia.

igris

manka spravne :),
na taku sa dam nahovorit aj ja, teraz nieco z kniky o odkyslovani,/ ktore je pricinou vela choroub ale aj celulitidy / : najrychlejsie posobiace ovocie pri prekysleni je vodovy melon, uz hodinu po konzumacii sa hodnota pH v tele upravi, najlepsie je s nim nic nekombinovat, lebo uz do 20 min je v creve, kde zbavuje telo kyseliny a ocistuje ho
. kocky budeme chude, krasne a zdrave :)

manka

Ahojte babusky uz aby bola jar vyzenieme sa na pasu a kila idu dole :))) anie kupila som si nove korcule dufam ze sa opekni a mozem ist na hradzu a este sa tesim na leto ked budu cervene melony takato dieta sa mi paci a nie kapusta

bibiana

cafte dievcata, hm...neuzatvarajte stavky, ked to uz bude finalne, tak vam to mozno poviem...:)..no ale tak chystam sa ja po velkej noci na tu ryzovu kuru...Igriska, aj ja som citala presne ten clanok o Buckovi, mam ho celkom rada, ako cloveka myslim...tak dobru nocku babenky.

igris

.sorry za ten nazov , ale to akosi samo :)))
.citala som v najnovsom zdravi ze aj Bucko drzi 45 dni postu :),
. no co bibianka neprezradis kolko si uz schudla ? ja tu s mankou uz uzatvaram stavky :)))

bibiana

ahoj igriska, hm...no to ja tak robim vzdy pred velkou nocou, kedy mnoho ludi drzi post aj 40 dni, tak ja sa snazim z principu "uz" len ten posledny tyzden. Zadostucinenie:))...

igris

bibianka co si chces cistit po tej "fujtajblovej " polievke ? nabuduce si daj radsej zemiacky len so zeleninkou, aby ti nebolo zle :)

bibiana

Ahojte kamosky moje, je pred velkou nocou, cize nestiham ani dychat, ale tak sedem kil je dole, aspon ze to...vzdy pred velkou nocou tyzden mam taky ritual ocistujuci, ze pijem len bylinkovy caj a papam suchy polystyren...take mensie sebazaprenie..cize od zajtra nabehujem...uz sa na to "tesim"...dnes som obedovala po dlhej "polievkovej" dobe a proste bolo mi dost blbo...sice, obed jak obed...zemiaky varene na vode, ciste kuracie na vode...a cviklu, tu zboznujem, no ale bolo mi fakt zle...potom to preslo...no tak babenky, aj vam pekny ocistny den, ja si zaprajem ocistny tyzden a zdar velkonocnej praci:).