Surne!! - potrebujem schudnut.

newsted

Ahojte bojovnicky, ja som zhodil 21 kg a stale pokracujem, viem pomoct, ak chcete ozvite sa mi na newsted(zavinac)azet.sk

Lukasinka

No schudnúť 20 kg a viac je drina ale výsledok stojí za to! Vravím z vlastnej skúsenosti dala som dole viac než 23 kg. Ak chcete poradím cez email o stravovaní viem toho dosť. Môj email je: Sisi1357@zoznam.sk

Helka18

ahooojte..potrebovala by som schudnut nejakych 20kg.ale neviem ako...je tu niekto kto ma skusenosti s takymto chudnutiim..a poradil by mi?dakujem bola by som velmi rada.

emerinka

Ľudia, držte palce! Týmto dňom začínam "boj" sama so sebou. Vonku je už krásne...o chvíľku začne kúpaliskový ošial, takže dovtedy sa musím dať dokopy. Mojím cieľom je dať dole 4 kilá, možno aj 5, ak mi to pôjde:) Pokúsim sa o prísne dodržiavanie racionálnej stravy a pravidelnej driny vo fitku. Keď sa dostanem k výsledku, napíš sem, aký priebeh to malo. Dúfam, že do mesiaca sa Vám budem chváliť s výbornou postavičkou ;) Pevné nervy a silnú vôľu všetkým ostatným, ktorí sa pokúšajú tiež o niečo také!

oli007

ahoj Bibiana,schudneš vtedy,ked budeš jedavat pravidelne ale v malych davkach,musiš hlavne dodržovat pitny režim to je asi 3litre denne neakej mineralky,najskor si pred chudnutim uprav traviaci system a to možeš aj tak ,že denne vipi jedno litrove acidko.najlepšie na ranajky s neakym graham.alebo celozrnym pečivom.tak vela štastia ti želam

vysokoskolacka

mozem otazku? neviem si to sama ohodnotit a tak chcem radu ale napiste mi prosim pravdivo. viem ze zalezi celkovo od rozlozenia ale predsa len cisla hovoria vela
mam 171 cm a 51 kg je to vaha v norme? ci si myslite ze to je malo? vela?
dakujem