Surne!! - potrebujem schudnut.

zuzu26

Pre zuzu mala bi si stim za niekim zajst moze to bit aj nieco nadprirodzene pokial nemas psichicke problemi a to urcite nemas skus zajst za niejakou ludovou vesticou alebo nieco podobne.Mozno ani netusis aky dar si dostala!!!

manka

Ahojte babusky dufam ze ste prezili krase sviety moc ste nepapali a vodicky ste si uzili dosytosti aby ste boli krasne po cely rok.

micka

Možno to nie je až také nereálne,čo si praješ,len zváž,či to skutočne stojí za to,vhve to hlavne fyzický výdaj a racionálnu stravu,skús stránku www.zora.sk -píše o tvojom sne ako normálnej reálnej veci....

zanocka72

Ak chcete schudnúť a nezničiť si pritom svoje telo ,skúste radšej pomalým tempom.1-3kg/týždeň/aj to je už dosť/.Dôležité je akú nadváhu máte momentálne,ináč sa chudne ak je momentálna váha 90kg,alebo 59kg.Tiež aký máš typ metabolizmu.Pri chudnutí platí jedno železné pravidlo,to nepustí príjem musí byť menší ako výdaj.Na začiatok treba znížiť celkový príjem potravy,jesť veľa zeleniny-má vlákninu,veľa piť-najmä čistú vodu.A najdôležitejší je pohyb/systematický/najlepšie každý deň niečo čo ťa baví-beh,bicykel,spinning,vrele odporúčam najmä posilovňu-tam ti inštruktor pomôže urobiť program pre Teba.Sú tam ľudia takže nehrozí ,aby si sa flákala.Dôležitá je podpora z okolia spolucvičenci,ale aj pri chladničke ,aby niekto stál kto pripomenie ,že dnes si už zjedla čo si mala.Odvodňovacie spôsoby chudnutia nie sú chudnutím,zbavia ťa síce kg.,ale ide len o vodu.Môže ti to spôsobiť vážne problémy,zvädneš,bolesti hlavy,celkovú dehydratáciu až kolaps.Držím Palce.

anger

Noo dievcata by ste sa divili, aj dve kila za jeden den. Mam zial zapaleny zaludok a stacilo mi vypit aj tri litre vody a vymocit som sa isla len raz za den. Moje telo jednoducho zadrziava tekutiny a tym padom aj dve kila za den idu hore. A 5 kil za tyzden?? HRAVO.
Pomohli az odvodnovacie lieky predpisane od lekarky. A bol mi odporuceny aj REDUKTIL. V minulosti bol na predpis ,dnes sa da kupit aj bez predpisu. Cvicenim a lahkou stravou to pojde hravo.
Dalej sa mi osvedcila metoda zjest za den potraviny v hodnote max. 1200kcal. To ratanie sa niekedy oplati. Treba vyskusat. Ja som drzala tuto metodu dva mesiace, zhodila som 5 kil a nemam pocit ze by som sa nejako obmedzovala.Priznam sa ze som ale necvicila. Keby som bola cvicila mozno by slo dolu viacej kil.
DRZIM PALCE!!!!!

emma

Prosim vas, neviete niekto nieco o laserovej depilacii? Nemate s tym niektora skusennosti, alebo nepoznate stranky, kde sa dozviem viac? Dakujem

bibiana

ahojte babusky, igriska...ahoj moja...sviatky, sviatky, sviatky..konecne su za nami, no ja som sa na nich jasnacka, ze nenamotala, kompenzovala som ich jablkami, ktore som tieto sviatky doslova "zrala", dostala som na nich proste chut..zjedla som aspon dve, mozno aj tri kila...po kile som to prestala ratat. ale vyhladovany zaludok, cize sa to odzrkadlilo, strasne mi bolo zle:).tak krasny dnik..

igris

ahojte babenky :)
ako to dopadlo po sviatkoch ?
liliana s Pistom o dusu basnia :), takze ty su tusim v pohode a nenechali sa zvabit "nezdravymi " dobrotami :)))

zuza

Dobry podvecer, ja mam taky zvlastny problem... Raz za cas sa mi stava nieco nevysvetlitelne, akoby sa mi snivalo, aj ked nespim... Su to take pribehy, ktore sa mi odohravaju v hlave bud jednotlivo alebo vsetky naraz... Ked sa to deje, nemozem robit nic, len si niekde lahnut alebo sadnut a pockat, kym to prejde. A hned, ked to skonci to okamzite zabudnem. Netusim, co to moze byt, tak sa vam zdoverujem, keby niekto z vas vedel... Dakujem.