Surne!! - potrebujem schudnut.

samotqa

tak to je riadna blbost 6 kil za 7 dni.... mozno tolko schudnes na vahe... ale potom mozes pribrat aj 2x tolko... pane boze...

ok

Dostala sa mi do ruk knizocka Zazracna citronova kura od Burroughs Stanlej (stoji 39 Sk,-). Daju sa tym vyliecit zaludocne vredy za 10 dni alebo fajn schudnut. Ja som schudla za 7 dni 6 kg. Recept: 2 lyzice citronovej stavy (citron, nie umelu), 2 lyzice javoroveho sirupu (ziadny cukrovy sirup)a 1/10 caj. lyzicky kayenskeho korenia do 3 dcl teplej, alebo studenej vody. Denne vypit 6-7 poharov, okrem toho NIC NEJEST, pit len vodu.Drzim palce.

lenia

No prosím Vás poradte mi ako mam schudnut s nôh...nie su moc až také tučné ale chcem byt modelkou a trocha by mali byt chudšie...dakujem

pipinka

Ahojte,ja mám dobrú diétu. Za 8 dní som schudla 4 kilá a keď som potom začala normálne jesť(upozorňujem normálne jest a nie žrať!!!!)tak som naspäť neprirala ani kilo. Tu je tá diéta: 7:00 - 2dcl 100% pomarančovej šťavy, 9:00 - 2 trojuholníky syra (môže byť hocijaký) 11:00 - 2 vajcia na tvrdo 13:00 - 10dkg šunky(alebo 2 párky) 15:00 jablko(alebo iné ovocie) 17:00 jogurt alebo tvaroh s medom. Ak jogurt, tak najlepšie nejaký tvarohový, napr. pribináčik. a o 19:00 2dcl mlieka. To je všetko. To jesť kým to vydržíte, teda minimálne týžden. Dá sa to vydržať, verte mi a naozaj to pomáha. Po tom týždni začnite niektoré tie potraviny obmieňať inými, nezačniťe hneď normálne jesť. Vymenťe napríklad vajce za kúsok chlebíka a postupne obmieňajte všetko, ale v malých dávkach. Keď potom začnete normálne jesť(nie žrať) tak určite nepriberieťe. Držím vám palce. pa