Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

nathália09

no,je pekné byť zamilovaný,a vidieŤ A ZAžIŤ Tú POZORNOSŤ,ALE NAOZAJ NEMá TO BUDúCNOSŤ.To všetko raz skončí,a ty sa budeš velmi trápiť.Tvoje pekné roky utečú a zbytočne.Radšej si hľadaj seberovnéhjo - nič v zlom.

H2O

ja na tom nevidím nič čudné - až na malý detail - manželstvo .. chýbajú tu info o tom, či je ten vzťah už mŕtvy, alebo nie .. a vlastne tak či tak, každý kto podvádza a klame je zbabelec, takže tak - môj názor ..

rozumiem ti

neprekvapilo by ma, keby manzel neznamej celu vec videl inak. muzi nerozpravaju a neriesia veci, ktore netreba. to znamena, ze ked je ticho, je asi spokojny.
ta nespokojnost so vztahom je asi cisto vnutornou zalezitostou neznamej.
ak by to bol tento pripad ako vravim (netvrdim, ze nutne musi byt), rozhodne si nemyslim, ze je najlepsi napad hovorit mu o novej znamosti. myslim, ze je lepsi napad hovorit v rovine odcudzenia sa a az keby sa opytal priamo, vtedy povedat aj o novej znamosti. nevieme o jej muzovi nic, vychadzam vsak z toho, ze je to chlap rozumny ( ohrozeny druh ). ak uzna, ze tu uz niet cesty spät, pristupi na rozvod. a ak bude chciet zachranovat, je uz na neznamej, ako sa rozhodne.

[zruseny17]

neda mi nereagovat...
toto je najvacsi problem slovakov-"co na to povedia druhi"...
pozri je to iba tvoj zivot,ako sama pises,naozaj nevieme ci tu budeme aj zajtra tak neviem naco beries do uvahy take nepodstatne veci ako su reci okolia...na tvojom mieste by mi zalezalo len na jednom nazore-nazore tvojej dcery.Ak to chape,tak "nie je o com":)
a mas uz 40,20 rokov si zila ako ty pises v nenaplnenom zivote...preco by si mala pokracovat?preco by si mala zvysok zivota obetovat?konecne zacinas zit,tak preco si kazit stastie?neries okolie,neries ani vek-aj tak ti nikdy na ziadny vztah nikto neda zaruku.Keby ste mali byt spolu co i len jeden rok,tak to bude urcite stat za to:)aspon si nikdy nebudes vycitat ze si pre to nic neurobila a rozmyslat do konca zivota "co by bolo keby..."
prajem ti vela stastia a sily!!!

Ania

Ja vôbec nevidím problém v tom, aby to neznáma povedala manželovi...a čo by ho vlastne malo na rozvode prekvapiť?...to že žije s manželkou len zo zotrvačnosti? ...alebo si práve v tej chvíli uvedomí, ako ju potrebuje?...tak tomu verím menej, ako láske toho mladého muža. A riešiť manžela až po tom, čo sa presvedčí, či jej vzťah bude mať nejaký zmysel...to mi príde ako nechávať si zadné vrátka. S príspevkov neznámej mám pocit, že je to čestná žena. A rozhodne žiadne "zadné vrátka" nepotrebuje.

nikki.7

Som síce o niečo mladšia od teba,ael zase o dosť stariš a od tvojho mlaďaska,ktoré,u nejde o nič iné,len zažiť romínik,pochváliť s as tým a koniec.Ale ty, 40 ročná žena,od teba by so mnečakala niečo také.Je naozja pekné,že si ho obhajuješ,ani men s anepáči,keď mi niekto nadáva na rodinu a tobôž nie na niekoho,koho "miluješ".Ale tiež sa pripájam,že je to zasran,už pre mna je to zasran a to nehovorím o tebe.Rozmýšľaj...Nechcela by som byť v tvojej koži...Už len preto,ako ma všetci budú odsudzovať.Snažíms a aj ja žiť podľa hesla:z koho nežijem,z toho si hovno robím,ale nie vždy sa to dá.Ale to uznáš aj sama.

rozumiem ti

neznama: naozaj Ti nechcem zle, nepoznam Ta, neublizila si mi nijak, nemam dovod... a ver, ze na zemi nenajdes vacsieho fanusika cistej, ferovej a rovnocennej lasky ako mna. ale: spominas si, aka si bola stastna, ked si stretla a bola zamilovana do manzela? lisi sa ten pocit niecim od toho terajsieho? bohuzial, casto zabudame. a nemyslim, ze sa manzel odcudzil od teba. odcudzili ste sa od seba navzajom, niekde sa to pokazilo, jeden moment, jedna situacia, ktoru ste si nevyriesili, nevysvetlili a odvtedy sa to zacalo kopit, ist dole vodou. vztah je vzdy o dvoch-umenie pocuvat a rozpravat zaroven. nemoralizujem, sama v tom robim casto chyby, viem, ake je to tazke. niekedy pre partnera nevidis seba a niekedy pre seba nevidis partnera. nevravim, ze sa mas dat s manzelom dohromady, ked to tak necitis, mozno to uz fakt dospelo do bodu, ze to nejde. ale vinu nenesie sam. moj nazor.

uvedom si, ze vztahy, aj zivot su vzdy o tom istom. len herci a zvyky sa menia. jeho podstata vsak nie. moja babicka vzdy vraviela: za velkym stastim nasleduje este vacsie utrpenie. skus sa zamysliet, ci mala pravdu a ci sa do toho isteho nerutis znova. naozaj Ti prajem vela stastia. myslim, ze rozhodnuta uz si, od nas potrebujes len oddobrenie. ale to Ti nikto neda okrem Teba. Od svojej dcery - najdolezitejsieho cloveka v Tvojom zivote - ho uz mas.

zamyslela som sa, co by som asi na Tvojom mieste robila ja. ak uz by to bolo tak na hrane, ako u Teba, asi by som v prvom rade v tom najlepsom umysleurobila skrt s manzelom. cisty rez. a potom by som do tohto vztahu urcite nedavala tak vela, ako si myslim, ze chces dat. stretavaj sa, uzi si to. ale ustraz hranicu, aby si neplakala privelmi. chran seba, nikto iny to za Teba nespravi. ale rob to s laskou, voci sebe, aj inym.

whee

tam sa nedá nikomu pripísať vina, každý jej má kúsok... a možno nie... neviem, nevidím do toho... a skús prísť za manželom s oboma vecami naraz, budeš to mať z krku, uľaví sa ti a jeho snáď neporazí :D ja mám tiež čochvíľa 19 a osobne si neviem predstaviť takúto situáciu v mojej rodine, ale nikto ťa nemá prečo odsudzovať... veď ho nezneužívaš alebo čo :) on je tiež už dospelý, je to vôľa vás oboch - byť spolu.. a medzi ľuďmi sa dejú oveľa horšie veci hodné odsudzenia.. toto je proste láska.. tej človek nedokáže diktovať... ona diktuje nám...