Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

neznama71

Fuu,ale sa to tu rozprudilo. Necakala som tolko nazorov,vazne. Ale kazdy jeden si vazim a v kazdom z nich bol podla mna urcity kus pravdy.

Chcem k tomu dodat len to,ze nemyslim si,ze by som sa otravila,alebo chystala spachat samovrazdu keby ma nechal. V podstate tento vztah beriem aj s touto moznostou. Nechcem si to pripustit,nechcem na to mysliet,ale je to niekde vo vnutri,vo mne. Proste viem,ze sa to moze stat a ratam s tym,aj ked viem,ze by mi to velmi ublizilo. Ale chcem to risknut aj napriek tomu.

Neviem si predstavit buducnost,neviem co bude zajtra,pozajtra o rok. Ale chcem byt stastna teraz a cas uz ukaze. Niekto nie je stastny za cely svoj zivot,tak ja sa uspokojim aj s tym malom co dostanem aj keby to malo trvat len rok,alebo pol. Nevravim ze doteraz neboli pekne chvile,ale nebolo to to prave orechove. Bola som zalubena aj do manzela,ale toto teraz je uplne iny pocit. Citim sa stastna, vtedy som sa citila len zalubene. Proste vtedy som bola rada ked som bola s manzelom,bolo mi fajn. Ale teraz som vyslovene stastna. Usmievam sa pri pomysleni na mojho 19 rocneho "priatela", celu ma to naplna,chytila som druhy dych.

Dalej co sa tyka manzela, to uvidim, ze ako to prijme. Je to rozumny muz, tak snad ma nesklame. Dnes sa s nim porozpravam, drzte mi prsty.

whee

nechapem to - ja som vôbec nereagovala na nikoho konkrétny príspevok, ani na tvoj, len som napísala svoj postreh...keď reagujem, tak vždy aj dotyčnú osobu v príspevku oslovím :)) nech je jasno :))

nechapemto

Ak si si nevsimla, vobec milu neznamu neodsudzujem, len konstatujem ako to urcite dopadne. Moj kamarat, ktory mal vtedy 22 rokov mal vztah s 38 rocnou vydatou zenou.Vobec mi to nevadilo, bola to ich vec. No kamarat sa po 3 rokoch vztahu, kedy dotycna opustila manzela, syn ostal s otcom, zalubil do 21 rocnej baby.Zrela 41 rocna zena sa chcela otravit, pisala mu denne 50 sms, nech sa k nej vrati a ako krasne im spolu bolo....
Kamarat je dnes stastny s mladsou babou, planuju si svadbu a dotycna zena je stale sama, nevyrovnana z ich rozchodu, znicena a sklamana...
Je mi jedno ci chodi 18 rocny s 50 rocnou, 60kg chalan s 150kg babou atd.,ide len o to,co si myslime ako to dopadne, nie o to, ze ju odsudzujeme....

whee

muc, ale skoro všetci sme sa vyjadrili na to, či s ním má ostávať alebo nie a pritom sa nás na toto nepýtala, ale iba na našu prípadnú reakciu, keby sme taký pár poznali, resp. keby sme poznali ju a toho jej priateľa.. :)) ja len preto, aby sa nezabudlo na prvotnú otázku :))

whee

ja som si všimla, v mojom mladom veku:D, že slovenský národ je strašne sedlácky... všetci si všetko všímajú, komentujú, ohovárajú, odsudzujú ... teda, česť výnimkám.. ak niekto nerobí niečo tak ako je zvykom, ale tak, ako to jemu vyhovuje, už je škatuľkovaný... a to mi na našom národe strašne vadí... inde - dokonca už len v Čechách, takíto ľudia skoro nie sú.. niekde môžte ísť s topánkou na hlave a nikto si vás ani nevšimne, ale u nás?? už by bol spoločensky neakceptovaný... možno zlý príklad, ale podstata jasná :))

nechapemto

No teraz som si precitala vsetky prispevky a mas dceru v jeho veku.Aby si raz nebola prekvapena ked ich najdes v jej izbe, nahych pri krasnom akte milovania...

tak

mlady muz je ocividne so situaciou spokojny, ... nepozera, co bude zajtra, ci to tak je spravne, alebo nie, ... nechavam na nom, ...

muc

whee ale v podstate to je jedno, ci chce pocut nazor na nieoho ineho v jej situacii. to je to iste, akoze je v tej situ ona. keby ze jej to jasne bolo, nepise sem.

...zaujimave by bolo precitat si nazor aj jej manzela...