Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

nechapemto

Alebo do toho vztahu chod s tym, ze skonci a si na to pripravena.Ale neviem ci sa to da ak sa viac zalubis a on Ti jedneho dna povie : Milacik musim Ti niec povedat, mma niekoho ineho s kym si chcem budovat buducnost, ved aj tak si vedela, ze nas vztah je len romanik a nebude trvat celu vecnost.Usmeje sa, da Ti posledny bozk a odide.Piprav sa na to a ak si si ista, ze to zvladnes, tak do toho a uzi si to s nim.Ale jediny sklamany clovek v tomto vztahu budes Ty.On ma zviot pred sebou a moze mat kazdy mesiac inu.

whee

ja len chcem podotknúť, že neznáma sa pôvodne pýtala na to, ako by sme reagovali, keby sa taký prípad vyskytol u nás v okolí/rodine... či by sme takých ľudí automaticky nezavrhli atď... nepýtala sa na to, či má s ním ostať alebo nie, v tom má očividne jasno...

nathália09

áno,nechápem to-má pravdu.

Budeš sa velmi trápiť,ked tá zamilovanosť prejde,a bude sa otáčať po mladších.Nie je to muž pre teba.Budeš velmi sklamaná-ale všetko je na tebe.Vieme,že to lichotí,ked taký mladík má o teba záujem,ale nevydrží to dlho-ver tomu.Zlož si tie ružové okuliare.Mnohí ti chceme pomôcť,prečo je tu tolko názorov,aby si to nechala tak....ak to neukončíš,bude ta to dlho bolieť.Nikto nikomu nepraje zlé,ale oplatí sa taký krátky románik,či vztah-ked ani nevieš,ale každú chvíľu skončí???-keby si nepotrebovala omoc,tak sem nenapíšeš.
A sama vieš,že to nie je psrávne,preto to potrebuješ počuť od nás.Držíme ti palce,aby si to zvládla,a radšej obnovila vzťah s manželom-alebo si našla seberovného.Držíme palce.

nechapemto

Ja mam 24 a neviem si predstavit vztah s 19 rocnym pubertiakom, ved to je este dieta.Co na tom, ze ma sexi zadok, je s ni ais ine milovanie ako s 45rocnym, je viac priatazlivy atd.Je to este dieta, nezrely muz, ktory nevie co chce. Ak si kocka, bdue s Tebou mozno do svojich 23-24 rokov, a potom Ta opusti pre nejaku 19rocnu sexicu. Uvedom si, ze ked budes ma Ty 50 on bude mat 29, bude to mlady muz, ktory si bude este uzivat zivot.Ak nic necitis k manzelovi tak sa rozved, ale nepodmienuj to laskou k mlademu nezrelemu muzovi.Mozno par mesiacov skveleho milovania, roztrasene ruky, bijuce srdcia, neznosti asi to Ta laka. Skus a uvidis, ale skor ci neskor to skonci, dufam, ze vies, ze Vasa laska nebude naveky a v pribehu par mesiacov, mozno 2-3 rokov skonci.
Asi mas ten skvely pocit, ked ho vidis, ked si s nim pises, ked sa na teba usmeje, dotkne sa Ta.Citis sa vynimocna, pritahuje Ta, ale to nie je laska. On bude chciet v 30tke deti a co Ty?Po 50tke asi tazko planovanie rodiny ...
Uvazuj rozumne...Toto nema buducnost...

slobodnaa

Nepodmieňuj svoje šťastie názormi okolia, jednoducho nerieš. Inak sa nikam nedostaneš a nikdy nebudeš šťastná, ľuďom sa stále nebude niečo páčiť na tebe alebo na tom ako žiješ. Potrebuješ si svoje konanie odobriť súhlasom okolia? Nie. Alebo áno? Nikdy by som vážne rozhodnutie vo svojom živote nekonzultovala s cudzími ľuďmi, nerobím to ani s blízkymi. Iba ak si nie ešte rozhodnutá, čo značí že máš pochybnosti a z týchto pochybností ťa má a musí vyviesť tvoj partner a nie okolie! Pozor!

muc

zaujimave je, ako sa da zrazu nemilovat manzela- cloveka za ktoreho si z lasky pred 20timi rokmi sa vydala, otca tvojho dietata, ktory ta zivil a zabezpecil ti zazemie, aby si mohla studovat arozvijat sa.... myslim, ze k tomuto nie je treba ziadny komentar...

rozumiem ti

Studenkova/Kostka tu radu/nazor neziadali, nepytali. Neznama ano. Zijeme zivot svoj, nie inych. To, co funguje u nich nemusi nutne u nas, a naopak. Takze z mojho pohladu su taketo priklady irelevantne.