Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

neznama71

Predovsetkym dakujem vsetkym za ich nazory.

Viem,ze je to velky vekovy rozdiel, ale co ak prave ten nas pripad je ten 1 zo 100 a proste nam to vyjde. Sme spolu uz vyse roka. V septembri bude mat 20, ja som mala prednedavnom 39,cize 19 rokov rozdiel. Ale necitim sa vobec stara. Ked som pri nom tak ozivam, aj dcera mi vravi ze ked sme spolu tak vyzeram aj ja na 20. Proste ma s nim bavi zivot.

Ked som ja bola v jeho veku,tak som sa vydala a mala dieta. Bezhlavo som sa zalubila do svojho terajsieho manzela,po kratkom case som otehotnela, narodila sa nam dcera a odvtedy nas vztah isiel dolu vodou. Manzel stratil zaujem, prestali sme sa rozpravat a moj zivot sa obmedzil len na starostlivost o dieta a o muza. Pripadala som si ako sluzka. Od muza som nemohla odist,lebo som nemala kam,staral sa o mna,zivil mna aj dceru. Lenze teraz ma uz pri nom nic nedrzi,ked dcera podrastla,dorobila som si vysku,nasla dobre zamestnanie a v tejto chvili som absolutne nezavisla a mam pocit,ze moj zivot sa az teraz zacina. Nelutujem minulost,som vdacna za vsetko co mi priniesla a najma za dceru. Ale teraz som aj ja nieco pre seba. Chcem byt stastna a milovana a chcem aby sa niekto staral o mna, hoci by to malo trvat len par rokov. Neviem to lepsie vysvetlit,neviem ci mi rozumiete,velmi tazko sa davaju tieto pocity najavo. Uvedomujem si vsetky veci, ze co bude ak to povieme okoliu a podobne a zvazujem to,velmi to zvazujem. Ale uz som v podstate aj rozhodnuta. Risknem to. Ja si myslim,ze aj chvilkove stastie je lepsie ako ziadne. A mozno to nebude len cvilkove,mozno naozaj budeme ten 1 pripad zo 100.

muc

este rok dva a zacnes mat problemy suvisiace s prechodom. som zvedava ako mladas bude trpezlivo a s pochopenim pristupovat k tvojim problemom.
...a clovek si mysli, ze to mladi nemaju rozum. houby! niektorych prave naopak v zrelom veku ten rozum opusta

dida8922

teraz sa strasne milujete ale ten vek.rozdiel bude neprekonatelny a on sa zamiluje do inej poto do dalsej...je mlady,bude si chciet uzivat.Teraz by som to nazvala poblaznenie.
Skus to ukoncit ale ak to nepojde velmi sa s tym manzelovi nechval

muc

zasmiala som sa uprimne- ze vraj "asi ma miluje tiez" :))

och joj, iba si to zelas, ale uvedom si, ze si pre neho stara baba. vsak si len spomen, ked si ty mala tych sladkych 19, tak ludi v styridsiatke si povazovala uz za starych. takze laskavo zacni rozmyslat a hlavne sa uvedom!

rozumiem ti

neznama: si si ista, ze mu tato iniciativa vydrzi aj ked budete spolu rok - dva? ze sa neprestane snazit akonahle Ta bude mat doma istu? ze neobrati tuto svoju pozornost a snahu inam? a ak ano, si na to pripravena, zit aj bez neho, sama?

nehnevaj sa, v ziadnom pripade ta nechcem odradzat, alebo napadat, je to Tvoj zivot, rozhodujes sa sama za seba. Mas stastie v tom, ze dceru mas uz samostatnu a veci vyjasnene. To mas obrovske plus.

Vsetko toto sa Ta pytam zo skusenosti. Nie som sice Tvoja vekova kategoria, ani som nepresla nicim podobnym ako Ty, neferove vztahy - to nie je moja parketa. Ale doverne poznam tie krasne zaciatky, kedy sa chlap snazi o dusu, prejavu city, pozornost, lasku. No poznam aj to, ze akonahle si doma, uz je to fuk, netreba. Nic moc, co Ti poviem.

Nebude sa Ti pacit, co Ti poviem, ale popytala som sa na Tvoj pripad zopar kamaratov, ako by to videli. Skoro vsetci sa zhodli v tom, ze Tvoj priatel ma akysi mamickovsky komplex+k tomu pripocitaj dost velku davku vypocitavosti z jeho strany. Zaucis ho fyzicky, budes sa o neho starat, budes mu robit co mu na ociach uvidis len z vdacnosti, ze si Ta vsimol. On cim dalej tym viac zacne zit svoj "mladicky" zivot, hlavne, ked Ty budes tahat tento vztah. A skor ci neskor s upevnenym sebavedomim a skusenostami zisti, ze on chce viac. Nechcem Ta strasit, ale myslim, ze mas aj oci aj dost rozumu na to, aby si vedela, ze z takychto vztahov vydrzi tak 1 zo 100.

On nestrati nic, Tebe vsak ostanu oci pre plac. Ak si si vsak tohto vsetkeho vedoma a napriek tomu si sa rozhodla skusit to, nuz, tak neostava nic ine, len drzat Ti palce a popriat vela stastia.:)

florianik

..tiež prvé čo ma napadlo keď napísala, že má dcéru v jeho veku, že nakoniec skončí s jej drahým priateľom jej dcéra...

jaanna

ja som poznala pripad,ze take UCHO chodilo so starsiou o 20 rokov a on nakoniec nabural jej dceru a s nou sa aj zosobasil...s jeho svkra je uz byvala milenka...ZVRHLE co?Tak aj Ty tak můzes dopadnut....rozmyslaj hlavou a nie....

kvietok23

myslis si, ze on ta vydrzi milovat cely zivot? o takych 20 rokov ty budes zvraskavena 60-tnicka a on bude v najlepsich rokoch - 40ke. zacne sa obzerat po mladsich zenach, pretoze kazdy chlap pri sebe tuzi mat atraktivnu a peknu zenu. je sice pekne, ze prave prezivate pekne chvile, no myslim si, ze by ste sa do toho nemali vrhat bezhlavo, pretoze teraz si mozno myslis, ze si zamilovana, pretoze je to pre teba nieco nove, vybocenie z manzelskeho stereotypu, ale 19 rocni chlapci povacsine byvaju sice podla zakona dospeli, no rozumovo su to este stale roztopasne deti...