Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

toiste

neznama,
NIE
nedokazali by sme to akceptovat,-mozno tak nachvilu
si predstav ze ti tvoj 19roc. syn donesie domov 40 rocnu, heh
nemaj strach, to nebude trvat vecne ta tvoja zamilovanost, len vydrz to aspon v tajnosti a chudak manzel nech sa to nedozvie aspon
teraz skus mysliet s chladnou hlavou-teda daj si studenu sprchu :)
to myslim v dobrom
a inak-co by bolo tak za 10-15 rokov? nebudes mat 50 a on tak ani nie 30?

whee

btw, myslím, že aj jej manžel má právo byť šťastný.. a s neznámou už ťažko šťastný bude...

nechcem sa nikoho dotknúť..

whee

muc, neznama bola rozhodnuta už pred stretnutím s tým novým, že sa rozvedie... museli by obaja chcieť ich vzťah dať do poriadku atď.. obaja..aby sa to mohlo znova nakopnúť.. nie len jeden.. a v tomto prípade asi neznáma už nemá záujem pracovať na tom a keby to chcel napraviť len jej manžel, myslím, že by to nestačilo... takže mi príde oveľa viac nefér ho nechávať v klamstve a podvádzať ho..

to je len môj osobný názor a pocit z tohto všetkého.. ale ja som mladá, v podstate neskúsená, takže...

rozumiem ti

muc: lebo uz nechce. uz chce nieco ine. a v takom pripade sa uz neda nic robit, len vycistit vztahy a ist dalej. snad raz pochopis :) neboj, nemas zly pohlad, len iny. to je vsetko.

muc

ja len nerozumiem nazoru, ze "nemas co stratit". panenky! akoze nie?! strati svoju rodinu. ci rodina uz absolutne nic neznamena! naozaj som zarmutena takymito nazormi. preco hadzat dvadasatrocne manzelstvo za hlavu? preco nehladat sposob akoby to islo a nie ako utiect do vztahu ktory viac menej nema perspektivu? pises, ze mas rozumneho manzela. je to fer vo vztahu k nemu? myslis ze nachadzas utechu pri mladom usiakovi?dokedy? a co potom? s manzelom ste toho preskakali za tie roky urcite dost. vychovali dceru, vystudovala si, zabezpecila sa. to je NIC???? prave pre toto si mate vazit sa navzajom. co ti ponuka mladas? pubertalne nazory oproti zrelemu jednaniu tvojho manzela? aky vzor davas svojej dcere?
pises, ze neriesis co bude zajtra. ano, lebo pozeras len a len na seba. ale laska je aj obeta. len ten lubi, kto sa vie aj obetovat. a ty obetujes v tejto chvily celu svoju rodinu- tych, ktori si to nepriali aby si si sa takto rozhodla a stavias ich pred hotovu vec.
je mi fakt luto tvojho manzela. ma sebecku manzelku. rozmyslaj kym nie je neskoro a spalis za sebou mosty

rozumiem ti

neznama: mozno ti toto pomoze. pod*ebala si ho uz tak ci tak. z ucty k nemu si zasluzi ferove jednanie. aspon sa vycistia vztahy, aj vzduch. nemas uz co stratit, rozhodnuta predsa si.

vela stastia. naozaj. chapem aj Tvoj pohlad. mozno je toto Tvoja posledna sanca zazit nieco take... a Ty nechces lutovat.

neznama71

whee:Dakujem,budem to potrebovat. Teda aspon plan je taky,ze dnes mu to poviem. Snad sa odvazim a necuvnem v poslednej chvili.