Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

Darina8897

AHoj, moje rady - mne sa to stava často tiež - vyplachnut rosalginom (ma znecitlivujuce učinky), o 5 hodin si dáš jenamazol, o 3 hodiny canesten a na noc probiotika (gynimum). Ak ta bude stale šťípať, kup si lubrikačny gel s tea tree olejom, ja si davam ešte na prst tea tree olej, na to lubrikačny a vytri si cele vnutro, malo by sa ti to upokojit --- po sexe vznikaju ranky, ak tam mas bakteriu riadne to boli. Pouzivam aj Multigyn actigel pred sexom, ale bud si ista ze nič nemas vnutri ak idete spolu spať. Ak máš iba sa ti to zhorší.

keity

Weeendyyy
Podla mna nie, ako som ti pisala u mna to vysledky neprinieslo. Ja som bola sklamana. Presla som si tymto a mala som pocit, ze tieto problemy u mna trvaju pomaly celu vecnost, ale nastastie dnes mozem povedat, ze uz som z toho vonku :)

weeendyyy

Takze po tomto kreme ani nema nejako zmysel aby som sa pozerala? Spravne som to pochopila?? Keity ty si si presla takymito problemami?
Uz si z toho vonku?
Anicka tieto veci su aj pre mna zahadou. Dokonca by som povedala, ze az spanielskou dedinou :/

weeendyyy

Akoby mi mohla akupunktura pomoct, ked neviem kde je ten problem??
Majka osobne netusim, myslis, ze nejake lieky je treba pri takychto problemoch? Lebo nerada by som si nejako zatazovala pecen :/

keity

Simaihh
S tym mam skusenost a teda ziadna slava, cize podla mna by to boli zbytocne vyhodene peniaze, keby si ho kupila. Netreba bezhlavo kadeco kupovat.

anicka89

myslíte, že nejaký krém by mohol pri takýchto problémoch pomôcť? Pozerala som už aj ja, čo všetko sa predáva, čo je na takéto problémy, len je pre mňa záhadou, že čo ozaj zaberá, čo je vhodné. Podľa čoho vybrať takéto niečo :O

mjanik

lor-prečo chceš jednu chorobu liečiť akupunktúrou a druhú nie,keď môžeš liečiť aj druhú a´dalšie choroby a to s výborným výsledkom.Skoč do knižnice a prečítaj si niečo o akupunktúre

lorQa

Akupunktúra na toto? To celkom pochybujem. Neviem si ani len predstaviť ako by tá mohla pri takýchto problémoch pomôcť. Pri rôznych iných možno áno, to pripúšťam, ale pri tomto myslím, že je to nonsens :)