Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

krinka

je pravda, že tieto problémy súvisia so psychikou, že to má na ňu vplyv, že sme často nervné, keď nás toto chytí, že sme nevrlé, lenže to žiadna psychologička nespraví, na to je potrebné zakročiť inak:-) môj problém sa vyriešil, keď som si kúpila Femigel, ktorý mi ségra odporučila:-)
toto je podľa mňa jediné riešenie problému tohto typu;-) treba zakročiť tam, kde ten problém je!

kamilla

Nie je to podľa mňa o tom, že by sme svoje telá nepočúvali, skôr o tom, že koľko krát ani nie je čas veci riešiť a potom už to nie je ani také ľahké, ak sa niektoré veci podcenia

marioneta

/Bordeau/ prirodna liecba je fajn, s tym suhlasim, ale nemyslim si, ze by mohlo pomoct to, co si ty napisala :) podla mna je velmi podstatne pouzivat na tento problem nieco, co je priamo nan urcene!

Bordeau

Nestojí to za to trpieť a sama skúšat čo by to mohlo zlepšiť alebo čo to zhošuje. Každá sme iná, niekto najskôr trpí a čaká že to prejde a iný uteká hned k lekárovi. No a tie čo vieme, že ani lieky tomu nepomáhajú tak skúšame všetko možné. Toto mám už za sebou. Lutujem len ten premárnený čas a zbytočné utrpenie. K ničomu to neviedlo aj tak som nakoniec musela nájsť sama čo pomôže. Za seba môžem povedať že u mňa to bola prírodná liečba. Síce nie nejaké čaje alebo babské recepty ale regulérna liečba u odborníka. Pre mňa tým najlepším odborníkom v tomto smere je doktorka Albertová. Je to síce psychologička čo môže niektorých odradiť lebo každý si myslí čo má psychológ spoločné s prírodnou liečbou. Lenže ona sa ňou roky zaoberá a v tomto smere je doslova fenomén. A dokonca si myslím že je to veľká výhoda že je psychologička lebo čo si budeme hovoriť, každá choroba súvisí aj s psychikou. Ja u nej vždy riešim všetky zdravotné problémy aké sa vyskytnú k lekárom už ani nechodím. Je to pre telo prirodzená liečba bez chémie veď kedysi sa ludia liečili len tak, aj z najvážnejších chorôb.

zajha

tak ale viete, my zienky sme raz take. problemy deti a partnerov riesime hned a my si povieme, ze co to este vydrzime

keity

Joja98
Mas pravdu, ze by sme mali pocuvat svoje telo, lenze casto to podcenujeme, tie prve prejavy problemov akoby sme povazovali za normalne, ze to neriesime. Nemame snahu s tym nieco robit, az ked to prerastie do niecoho vacsieho. Horsieho. Potom sa zbadame :(

alexina

asi tak ako ti napisala marioneta, ked je ten problem, tak skor ti ide o to zbavit sa ho a nie hladat pricinu, ze preco to vzniklo, ale to ako z toho von a co robit aby sa to uz neopakovalo, aby sa to nevratilo. ale je fakt, ze asi som nieco pri starostlivosti zanedbala, ked si ma to naslo.

marioneta

/anicka89/ myslis, ze ked ta toto dennodenne zoziera, ze mas chut a naladu patrat po pricine? teda mozno niekto ma, no pre mna bola priorita to aby som sa z toho dostala co najskor :)

anicka89

alexina a čo myslíš, že to malo u teba na svedomí, keď nie strava? Prišla si na to, kde to celé vzniklo?