Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

didka206

a skúšala si zmeniť prací prostriedok alebo niečo čo je nové za posledné obdobie ako začalo svrbenie? skús niečo od firmy idelyn -tabletky alebo gél .... tu nájdeš aj so zľavou -odkaz odstránený-

freduska55

barborica takze raz denne to bohato staci ano? Tak to skusim tak nejako, ja som si doposial myslela ze cim viac budem natierat tak tym skor sa z toho dostanem, vobec mi nenapadlo sa nad tym aj takto zamyslat. Hmmm dobre vediet :)

Tatu

Zdeninka prave pre toto som sa bala skusat dalej vseliake masticky od lekarov, ako citam tie diskusie a pocuvam kamaratky, vela zien vyskusali kde co a stale sa im to vracalo, alebo mali vedlasie ucinky nakoniec aj ja, no k tej informacii s mastou som sa dostala fakt uplnou nahodou a nebanujem, mne to neprislo vobec nejake divne ako niekomu co to pocuje prvykrat, na nete som si najskor precitala clanky o bravcovej masti aj tak som to skusila. Som zatial velmi spokojna, nevratilo sa to, ak niektora z vas dostane odvahu to vyskusat, napiste ci to pomohlo aj vam

misicka333

Ale ved nech si kazda zena vyskusa to comu veri ze by jej mohlo pomoct, ja mam tiez za sebou toho dost kym som prisla na tom po akych produktoch na tieto problemy by som mala siahat, ake zlozky by mi mali pomoct, mne pomohol vyriesit tento moj problem Hydrofemin, ktory upokojuje okolie posvy a zaroven aj lieci. Ale tak ked niekto ma chut skusat mast nech sa lubi ja by som do toho po pravde nesla :-D

zdenika

Kiežby sme hneď objavili čo na takéto problémy pomáha....ja skúšam už asi tretí mesiac to bude...čo furt skúšam rôzne rady od babky...na problémy so svrbením a zatiaľ som nepocítila zmenu...niekedy už mám chuť to nechať tak ale čo mám nechať tie problémy aby ma zožierali? :(

Tatu

Ahoj to ani nemusis, pisem o tom co mam vyskusane a vrelo odporucam vyskusat, uskodit to urcite nikomu neuskodi a ja verim, ze pomoze. Bylinky tu boli a budu, priroda nam dava vsetko co potrebujeme a by si sa velmi cudovala kde vsade sa v kremoch aj liecivych vyrobenych priemyselne pouziva aj bravcova mast. Ja osobne nemam nic proti liekom od gynekologa, ale ak mi sadnu a neskodia mi, a velmi nerada by som si pchala do seba aj 5 druhov kym on zisti, ktore mi sadnu a nepomahali mi, alebo by sa to opakovalo, ved aj ten dalacin mi nepomohol akurat mi spustil caste krvacanie. Vyskusala som a nelutujem a budem rada ak to niekomu pomoze, odporucam to v dobrej viere

romanusaa

Ahoj bohuzial nebudem s tebou suhlasit. Sedacie kupele v dnesnej dobe myslim ze pomozu malo komu kedze bakterie su coraz odolnejsie voci roznym veciam ktore na ne skusame, viem o tom svoje, to mi mozes verit. Co sa tyka tej bravcovej masti, tak si myslim ze to vobec nie je v pohode pouzivat pri takychto problemoch. Ked ma zena problemy tohto druhu tak by mala pouzivat veci, kremy a gely, ktore su priamo urcene na taketo problemy ;-)

Tatu

A este k clanku dodam, pretoze mi neodoslalo cely, neviem ci bravcova mast pomoze aj pri mykoze, pretoze ja som mala bakterie, ale odporucam minimalne aj pri mykoze vyskusat, ak nezaberie tie sedacie kupele z rebricka /vyplachy z nechtika sa robia ak je plesen na posve/ a zakupenie si knihy od Marie Treben ak ju uz doma nemate, je vyborna Zdravie z bozej lekarne, do kazdej masticky sa pridava bravcova mast. Prajem skore uzdravenie

Tatu

Ahojte dievcata, ak vam mozem poradit, po vlastnej skusenosti, mala som tiez svrbenie, ale mykoza to nebola, to som videla hned, pretoze vytok vyzeral normalne, nebol hrudkovy ako pri mykoze, tak som isla k lekarovi, zobral vzorku dal pod mikroskop a zistil bakterie, predpisal mi dalacin krem, zabral mi do dvoch dni, aplikuje sa 7 dni, ale ja som dostala na 4 den menzes, uzivanie som musela prerusit, potom som mala pokracovat vo zvysnych davkach, ako som pokracovala, zase som dostala dalsi menzes po tyzdni, tak som volala lekarovi, ze je to pisane vo vedlajsich ucinkoch, vysmial ma, ze to nie je mozne, ze mam urcite iba hormonalnu poruchu. Na kontrolu som neisla, pocas menzesu ma nic nesvrbelo, ale po troch dnoch po menzese to zacalo zas, vsetko z duse zo mna kricalo, ze nemam do seba davat uz taketo masticky, lebo mi vyvolavaju predcasne krvacanie, nasmerovala som sa na alternativnu liecbu, asi dva dni za sebou som si pravila do lavora vo vani sedaci kupel z rebricka-mysi chvost /do zvysku vane si dajte teplej vody do max.vysky lavora nech vam nie je zima na nohy, bylinkovy extrakt len do lavora/ na bylinkovy kupel som nerobila macerat ako sa original ma, ale urobila som si ho hned ako caj, ale dala som az dve polievkove lyzice rebricku do litroveho dzbanu vyluhovat cca 20 min. Naliala do lavora a zmiesala s vodou na prijemnu teplotu a sadla som si don, tak dlho ako mi bolo prijemne a ak sa voda ochladila ci vo vani alebo v lavory, dopustila som si teplej, hned som citila zlepsenie, robila som to uz druhy den, svrbenie vyrazne zoslablo, len som bola strasne sucha zo spodu, neskutocne mi to vadilo, volala som kamaratke, ktora mi poradila obycajnu bravcovu mast. No znie to cudne, ale hned a to hovorim, ze hned po natreti posvy bravcovou mastou mi preslo svrbenie, natierala som si ju pravidelne po kazdom moceni alebo ked ma zacalo zase svrbiet, davala som si ju aj do vnura posvy, musela som si davat velke vlozky, krore sa priam rozpadli potom z tej mastnoty /odporucam starsie nohavicky/ ale mozem odprisahat, ze po 4 dnoch mi vsetko svrbenie a starosti odozneli a menzes sa mi upravil. Tu bravcovu mast, kroru som pouzivala som si dala do mensieho poharika s uzaverom a po pouziti ju treba dat hned do chladnicky. Nepouzivat uz dalej v kuchyni

Najčítanejšie články