Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

barborica

hanuschka neviem ako si si mohla myslieť, že voda by ti tento problém mohla vyliečiť, keďže to je závažný problém ktorý treba liečiť a nie len v podstate umyť na to treba -liečbu- :)

hanuschka

Misicka ano ja viem. Ja tiez som mala tieto problemy. Po sprche som myslela ze mi bude lepsie, aj bolo ale len chvilu tak som to musela riesit lebo ma nenormalne svrbenie zklucovalo :(

misicka333

hanuschka este donedavna to vobec nebolo idealne, citila som sa pod psa po pravde, ale teraz asi tri tyzdne mozem povedat ze ssom v tomto smere fit ako rybka :) preto pisem ze je potrebne davat pozor na zlozenie, pretoze to o mnohom hovori

michallinca

Laurosik ty pises ze treba vyberat s rozumom - lenze ako si vie vybrat zena nieco s rozumom, ked je toho na trhu uz vela a nevie co na taketo problemy je potrebne? :)))

Laurosik

emmi - uz tu zaznelo ze je dolezite zlozenie - lenze treba si zistit a uvedomit ze co tam dole nam prospieva, co nam to prostredie ukludni, aby to nesposobilo nahodou este vacsiu spust. Roznych gelov a kremov je uz tolko, ze fakt treba vyberat s rozumom a nie vziat hned prve co ti pride pod ruku

hanuschka

misicka podla toho co pises si si tiez skrz tieto problemy zrejme toho dost vytrpela, ze? Teraz uz si v poriadku uplne?
Teda myslim ci sa citis dobre, ze ziadne svrbenie a podobne :-)

7klaudiinka7

ďakujem vám za odpoveď. Pozerala som si na internete zloženie Hydrofeminu aby som teda mala prehľad, že čo obsahuje a nemám pocit že by som na nejakú zložku z neho bola alergická, tak som už pozerala aj kde sa k nemu dostanem a vyskúšam ho a uvidím čo mi to prinesie. Pri najlepšom sa z toho dostanem :)

misicka333

emmi7 kedze sa pytas, ze co ine - ty mas nejaky podobny problem alebo ako si to mam vysvetlit ked sa na to pytas? :)
Tak ono pri problemoch ako je svrbenie a stipanie je potrebne davat pozor na zlozenie jednotlivych gelov a kremov a podobne na taketo problemy.

misicka333

Fliper kto ti prosim ta poradil canesten? Mne ten nepomohol ked som mala podobne problemy..takze na tvojom mieste by som sa pozerala po niecom inom. Bolo by fajn keby si s tym zasiel k lekarovi