Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

christa366

heh tak to si teda na tom tak, ako ja. tiež keď mi idú napríklad len krv brať, tak mi príde zle a veru potrvá mi, pokiaľ to rozdýcham

Karolinana

Mňa by ste teda na akupunktúru teda nedostali. Ja a ihly, tak to proste nejde dokopy. Omnoho radšej budem používať nejaký ten gél

mydia

mjanik mám taký pocit, že podľa teba je akupunktúra vhodná na všetko a pritom vôbec to tak nie je, nehovorím pri nejakých problémoch môže pomôcť, ale pri tomto asi len ťažko :/

petrina

neviem teda ako ty zofria, no ja sa z prace teda pojdem nan opytat. precitala som si dost z tejto diskusie a vyzera celkom fajn a ahlavne ze aj funguje

sticka

ninuliatko, to ked ti uz raz neprinieslo ziadne zlepsenie tak je zbytocne to skusat nadalej, ako som uz pisala davnejsie ja mam dobru skusenost s Femigelom :) ten je na taketo problemy povedala by som, ze priam stvoreny, dokaze pomoct a to je podstatne :)

zofria no co ti poviem :/ toto vela zalezi od toho, ze na koho tam narazis, aj aku ma naladu, predsa len nie kazdy vstava rano pozitivne naladeny :/ skus sa opytat na ten gel o ktorom som ja pisala :)

zofria

Hmmm ja osobne dam asi na vase odporucania. S lekarnickami moc dobre skusenosti teda aspon ja nemam. Minule som tiez nieco zhanala, vytasila na mna zo 5 obalov a ze vyberte si... Vobec nebola schopna mi nejaky odporucit

bereka

lizatko ani ja sa nevyznam :):) ale mozno by nebolo na skodu zajst aj do lekarne a tam sa popytat na to :):) povedat im ake mas problemy a myslim, ze sak aj oni by ti mohli vediet coto poradit :):)

lizatko0

No bola by som rada ak by si dala vedieť. Ja už dlhšiu dobu pokukujem po niečom takom, no po pravde sa v týchto veciach moc nevyznám a bola by som moc rada, ak by mi niekto dokázal poradiť