Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

remcike

tiez si myslim, to je zas len nejaky vymysel, ako ludi obalamutit a vytiahnut z nich peniaze. takych pristrojov uz bolo

kubotka

Heh, no tak neviem,ale ja som moc neverim na tieto pristoje. Bola som aj na park akciach, no nic mi to nedalo. S tym gelom som sa uz stretla kamoska mi vravela, ze ju zachranil, ked ju postihli mykozy

ela56

S liečbou je treba začať čím skôr.Veľmi účinný je medicínsky prístroj bioptron od firmy Zepter viac info na www.liečbasvetlom.eu referencie

liuscha

Chcela som sa tiez spytat, ci sa da kupit len v lekarni alebo ho zozeniem aj niekde v drogerii. Mna zaujalo hlavne to, ze je prirodneho charakteru a nie len balik samej chemie

weeendyyy

Marioneta dakujem, ze si mi napisala. Cize kvalita toho oleja v zlozeni je dost podstatna a ma vplyv aj na samotny ucinok, dobre tomu rozumiem? Citala som, co si pisala lenze nevidim nikde, ze by si pisala, ze jak si sa k nemu dostala, kde si ten gel kupila??

krinka

kamilla poviem ti, že ma oslovilo najmä to, že je to prírodný gél:-) problémom je to, že akoby sme čakali, že problémy samé proste odoznejú, že vezmú nohy na plecia a dajú nám pokoj, no tak jednoducho to bohužiaľ nefunguje:-(

nainka

mna mykoza postihla len raz a ako doterz si pamatam, ze to bolo hrozne, jak to vsetko dole palilo a stipalo. nejak som sa dovtedy tym nezapodievala, az pokial som tuto mrchu nechytila vo wellnesse, takze namiesto peknych spomienok som sa potom dost dlho s nou trapila

anicka89

to chápem, to si uvedomujem, že človek v takej situácii sa chce čo najskôr z toho vylízať, ale myslela som, že aj to je dôležité, že prečo to vzniká, z akého dôvodu sa tie problémy objavia

kamilla

Však to sa hráme niekedy zbytočne na silné a potom je koľko krát už tak povediac neskoro. Hmm o ňom som ešte nepočula.Je niečím výnimočný, keď si sa pre neho rozhodla?