POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

kuzelnicka

Ja nemám problémy s chrbticou takže neviem na čom by som ho mala vyskúšať, mňa to len zaujalo, že či sa fakt nájde niekto kto si to kúpi. Ale neodpovedala si mi na otázku, kde sa to vlastne kupuje?

lubby

zdencha jasne :) tam nie je dovod preco by sa to nedalo... ved lieci to viac veci takze by bola skoda ak by to pouzival iba jeden clovek :)
micheala254 ano, aj ja som bola najprv prekvapena ale potom si uz tak na to zvykla, ze proste hned ako ma zacne nieco boliet tak si ho hned idem zobrat :) no na bolesti chrbtice, hlavy, gynekologicke problemy a prakticky vsetko ostatne, dokonca aj na nespavost a nervozitu pomaha...
kuzelnicka ja ti to neberiem, je tvoj nazor ale tak mala by si to najskor vyskusat ako to hned zavrhovat :)
fantomka ach no skoda ale neboj nehnevam sa...

fantomka

lubby Dufam, ze sa nenahnevas ale nenasla som to uz, dostala som sa k tomu az neskor kedze som mala toho dost aj v praci, aj doma, deti bole chore, manzel musel ist na sluzobku vsetko mi padlo na hlavu. Sorry :(

kuzelnicka

Baby to na toto fakt veríte? Prosím vás veď je to len nejaké koliesko, ako by to asi tak mohlo liečiť. Kde sa to vlastne kupuje? To nepredávajú v lekárni ani nie?

micheala254

lubby to tak rýchlo zaberie? takže to by som si už potom nemusela dávať ani tabletky proti bolesti nie? a na čo všetko to môžem použiť?

zdencha

Mozete si to posuvat? Nemalo by to byt urcene pre jedneho cloveka? Ako to moze pomahat na vsetko? Tomu nerozumiem. A na co vsetko sa to vlastne da pouzit?

lubby

fantomka bola by si mila ak by si to nasla :) ma to zaujalo, aj som skusala taky clanok hladat na internete ale nenasla som ho, ani na ich stranke....
micheala254 ta prvtona bolest by mala prejst po chvilke co si ho na to prilozis, takze sa budes moct normalne hybat a vyspat. ale potom castom ked ho budes pouzivat sa ti to vsetko prelieci... potom si ho uz davas len tak preventivne, aby sa to nevratilo... ja ho pouzivam doteraz aj ked bolesti chrbtice nemam... plus sa da vyuzit asi na kazdy zdravotny problem takze u nas v rodine nasiel viacero vyuziti...

micheala254

lubby aha a ako dlho trvalo kým ťa ten chrbát prestal bolieť? používaš to ešte doteraz? či keď to zaberie už to nemusíš používať?
zdravie111 nemyslela som to zle ale aj v novinách stále vravia, že nemá človek volať len tak na cudzie číslo keďže sú teraz také rozmohnuté tie podvody cez telefóny, že chodia vysoké faktúry...