POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

fantomka

zdravie Myslis take to stlacanie kadejakych bodov? Tak to mi pride este neuveritelnejsie, ze by to malo cloveku pomoct :/

Koliesova

možno by nebolo zájsť napríklad aj za nejakým chiropraktikom aby ti aj on ukázal nejaké cviky, ktoré by pomohli. predsa len oni sa na takéto veci špecializujú.

fantomka

micheala Tak treba ist nazad k doktorovi a povedat mu, ze to nezabera, bud nech ti da precvicovat ine triky alebo nech dalej hlada pricinu tej bolesti :)
mjanik Boze to by som si ja nikdy nemohla dat tie ihlicky zapichovat do tela, hrozne sa toho bojim, vobec neverim tomu, ze to nemoze boliet a este ked ich ma clovek v sebe tolko

envelin

micheala254 A z čoho to máš? Teda čo ti vlastne povedal doktor? To máš z práce také bolesti alebo z čoho? A prosím ťa, nenechaj sa tu tým vydesiť, aj tak si tu niektorí takto iba robia srandu plus u každého to môže znamenať niečo iné ;) Myslím, že ak by to malo byť niečo vážne tak by na to doktor už dávno prišiel...

micheala254

prosím vás, rada by som sa s vami poradila ohľadom bolesti krčnej chrbtice.... tak isto ako zakladateľ pôvodnej témy mám aj ja problémy s krčnou chrbticou.... už pár týždňov precvičujem cviky na krčnú chrbticu, ktoré by mi mali podľa doktora pomôcť a uľaviť od bolestí, ale zatiaľ to vôbec nie je lepšie.. začínam byť trochu zúfalá..a pravdu povediac keď som si prečítala niektoré odpovede v tejto diskusií tak som už aj dosť vystrašená :(

natka123

Ja som mala tiez take problemi a nic nezaberalo, doktory nevedeli co mi je, az raz som sa dostala na vysetrenie, kde mi diagnostikovali eurechiho chorobu (nejak tak sa to pise. O par mesiacov n a to som uplne ochrnula