POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

prieskumnicka

Tak pricina bude asi moja praca, pretoze mi to zacalo po nejakej dobe co tu pracujem. Inak je to ale dobra praca takze by som v nej chcela zostat co najdlhsie podla moznosti.
-lubby- Co mas na mysli?

lubby

zdencha tak pomaha to tvojmu telu aby sa mohlo uzdravit rychlejsie :) ved aj to tam je napisane pokial viem...
harpera no co na to vravis? pozrela si si to?
prieskumnicka kazdemu zaberie nieco ine vies. rozmyslala si nad tym, ze by si skusila aj nieco ine ako tabletky od bolesti a naplasti?

Lollka

Mozno moja rada nebude fungovat na vsetky priciny bolesti chrbtice ale napisem svoju skusenost. Po autonehode som mala velke bolesti hlavne krcnej chrbtice, chodila som na rehabilitacie: liecbu elektrikou, cvicenia, masaze ale nic nezaberalo. Stacilo ale jedno sedenie u napravaca a bolesti zmizli a uz nikdy sa nevratili.

bereka

poznas povod bolesti aspon? vies lebo pri takejto bolesti sa da zvolit vela postupov pri liecbe ale zalezi od toho ci to mas, ja neviem, napriklad zo sedaveho zamestnania. alebo to u teba zacalo len tak bez priciny a podobne :) takze ak chces pomoct tak by si to mala trosku upresnit :) popripade ak nevies tak ti mozeme najprv pomoct prist na to

prieskumnicka

Caute, vedeli by ste mi poradit nejaky dobry krem alebo proste hocico z lekarne co vam pomohlo pri bolesti krcnej chrbtice?

harpera

Zo zvedavosti si to pozriem lebo chcem hlavne vediet kolko to stoji a ako by to teda malo fungovat, na to som najviac asi zvedava

zdencha

Ved som si citala ale tak chcela som sa o tom presvedcit lebo tam bolo pisane, ze potom ta voda chuti uplne inak. A to akoze tiez lieci alebo na co to je dobre?

lubby

harpera ak by si chcela o tom nieco vediet tak by mozno bolo najlepsie keby si to precitas sama... sice ti to mozem vysvetlit ako to chapem ja ale neviem ci by ti to bolo uplne jasne... na zaciatku som to tiez vsetko studovala z tejto ich stranky www.polarisdisk.sk

harpera

Potrebujem o tom nieco vediet? Myslis? A keby som chcela tak ako mi to vysvetlis? Ved mi to normalne vysvetli tak aby som to pochopila, nezalezi na tom ci chcem nechcem alebo tomu verim alebo nie