POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

lubby

micheala254 na to si zvyknes :) kazdym dnom to bude lahsie a lahsie uvidis :)
harpera tak to nie su uplne obycajne magnety a cely ten system funguje trosku inak ale to by si sa musela chciet o tom nieco dozvediet aby som ti to mohla vysvelit :)
zdencha vies co to staci chvilka a ja to robievam mozno tak raz do tyzdna ale podla mna ak budes chciet mozes aj viac :) len treba dat pozor lebo aj tohto moze byt nie je privela :) treba si aj o tom precitat

lubby

micheala254 na to si zvyknes :) kazdym dnom to bude lahsie a lahsie uvidis :)
harpera tak to nie su uplne obycajne magnety a cely ten system funguje trosku inak ale to by si sa musela chciet o tom nieco dozvediet aby som ti to mohla vysvelit :)
zdencha vies co to staci chvilka a ja to robievam mozno tak raz do tyzdna ale podla mna ak budes chciet mozes aj viac :) len treba dat pozor lebo aj tohto moze byt nie je privela :) treba si aj o tom precitat

zdencha

Fakt? A to je vlastne na co dobre? A ako casto si to tak robievate? A na ako dlho si to davate pod tu vodu aby to aj nieco s nou urobilo?

harpera

Tak ja velmi ani nemam za potrebi to skusat, neverim, ze by mi to nejako mohlo pomoct. Nejake magnety? To si mozem kupit aj normalne v obchode

micheala254

lubby hej viem. veľmi sa snažím, zo začiatku to bolo dosť ťažké lebo ja som nebola nejako zvyknutá ani pravidelne brať lieky. tak som si nadstavila budíky na to a teraz už to začína byť taká automatika :)

lubby

zdencha vidis najlepsie je ked si to predsa len precitas sama a oni to tam maju na tej stranke aj tak lepsie opisane :) ja to neviem tak dobre vysvetlit... vies co skusali sme to par krat tak, ze sme si do karafy napustili vodu a pod to sme ho dali... chut sa trosku zmenila ale nemusis sa bat, ze by to bolo nejake vyrazne velmi...
micheala254 nemas za co, ja so praveze rada, ze som ti mohla pomoct a ulavilo sa ti... len ho teda fakt pouzivaj pravidelne aby ti pomohol...

micheala254

lubby hej už som len čakal potom na výplatu aby som si ho mohla objednať, už som ho pár krát použila na bolesť a bola som celkom prekvapená, že som si konečne nemusela brať tabletky od bolesti. dúfam, že keď ho teraz začnem používať pravidelne tak mi tie bolesti úplne zmiznú. v každom prípade ti veľmi ďakujem za rady :)

zdencha

Uz teraz ano, ja som to potom aj studovala na internete trosku, na tej ich stranke, ze ako to co a uz tomu rozumiem. Len ma tam zaujala este jedna vec, ze ono sa to vyuzit aj na nejake energizovanie vody alebo co, skusala si to uz? Je to nejako na tej vode citit?

lubby

zdencha to preto, ze si to asi teda nepochopila... ano je tam ta energia, ktora ide z toho ide ale ta podnecuje tvoje telo, v tej casti kde mas nejaky problem k tomu aby sa samouzdravovalo...rozumies uz? preto je mozne, ze to lieci viacero veci...

zdencha

Jaj tomu ja uz rozumiem len neviem, ze ako je to mozne, ze ta energia lieci vsetko vies. Jednoducho ked ma boli chrbat tak potrebujem energiu na lieceniu toho problemu ale ked ma boli napriklad zase hlava tak tam potrebujem zase nejaku inu nie? Lebo to je iny problem