POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

Erila

Nechcem dať výpoveď :) Aj keď mám kvôli tomu problémy s chrbticou tie peniaze čo tam mám by som nedostala v žiadnej inej robote a okrem toho šoférovania tá robota vôbec nie je taká náročná takže by sa mi to neoplatilo :)

lubby

asi keby mohla zmenit pracu tak to urobi...ak je to dobre platena praca a je to vec, ktora sa vyriesit tak by si podla mna len sama sebe urobila zle...

lubby

tak to by ta malo zbavit bolesti ked si ho prilozis na to miesto kde ta bolieva chrbtica pocas soferovania, takze by si nemusela pouzivat nejake lieky....

Erila

Pomôže mi to na tú bolesť aj počas toho či musím počkať kým prídem tak kam idem a potom to použijem? Ako to funguje?

slivca

nasla som si to uz inak aj sama, teda nieco som tam nakoniec vycitala ale podla som zistila, ze je to fakt to iste co maju na stranke takze to som si uz citala tak len aby si vedela, ze mi to uz nemusis znova fotit :)

lubby

to nie je nic moc ked ta to takto bolieva ale stale tak vela jazdis...to potom koncieva aj invalidnym chodkom kvoli chorobe z polovania vies...mozes si zaobstarat aj ten masazny pristroj a nosit ho so sebou a popripade si zastavovat a pouzit ho aby to nebolo take zle a plus mozes vyskusat este aj tento polaris disk, to by ti mohlo pomoct tu chrbticu trosku napravit postupom casu ale hlavne by ta to zbavilo tej bolesti ked budes potrebovat...vies aby si vlastne vobec dosla do ciela...

Erila

Skôr už potom na doma, nie počas jazdy, to mi prakticky nie je nič platné kedže sa nemôžem natiahnuť a stále sedím v tej jednej polohe. Takže budem rada ak to bude niečo na doma :) Hľadala som už ale keď proste toľko je toho :D A chcem proste niečo s čím už majú reálne ľudia skúsenosti vieš.
Čo to je prosím vás za prístroj?