POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

wudia

Co by si chcela nieco take co mozes mat na sebe aj ked soferujes alebo take nieco na doma? Ved nazhav google a najde ti podla mna tolko kadejakych "vychytavok", ze to ani za jeden den nepozries vsetko :D

Erila

Viete mi pomôcť s hľadaním nejakého dobrého masážneho prístroja pre mňa? Chcel by som to kvôli robote, ja dlho šoférujem a hrozne ma bolieva chrbát z toho

slivca

vyskusaj prosim ta ak budes mat cas, fakt by som ti bola vdacna. alebo keby si mi odfotila aspon tu cast, ktora sa mna tyka, ze by som si aspon to precitala a zvysok si uz pozriem aj na internete teda ale aby som mala take podrobnejsie informacie :) ked je to tam tak dobre rozpisane

lubby

wudia sorry na teba som zabudla...ano presne tak, na tu cakru si ho prikladas aj ked prave vtedy nemas ziadny problem :) ved necitala si si to aj na internete...tam to mas presne vypisane...

lubby

cau, ano pomoze ti aj na toto....ked budes mat bolesti tak si ho len prilozis a bolest za chvilocku zmizne...aspon taku skusenost mam ja a aj dalsi rodinny prislusnici....ty ho tiez mozes potom pozicat komu chces, nie je to obmedzene iba na jedneho cloveka alebo na jeden problem :) .... premyslas realne nad tym, ze by si si ho kupila?

Kiara6

Zdravím, hento mi vie pomôcť aj s bolesťami chrbtice, ktoré už mám dlhodobo a sú spôsobené tým, že v práci musím zdvíhať ťažké veci?

wudia

Ale mozem ho teda pouzit aj pomimo pri bolestiach ano? Nemusim cakat az na ten cas kedy si ho mam prikladat na tu cakru nie?