POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

mimwi

Ono tým nemôžeš nič pokaziť keď si obeháš doktorov ak chceš zistiť čo ti je, alebo teda príčinu tých bolestí. Sama na to isto neprídeš :) Doteraz si to ako riešila?

slivca

ach no cakal som trosku pozitivnejsie odpovede. aspon teda, ze vam na to prisli rychlo alebo, ze sa tych bolesti zbavili :( co teda? pobehat vsetkych moznych doktorov alebo ist do nemocnice a nech to tam porobia vsetko naraz?

monamini

@slivca ja som take problemy mala... musela som absolvovat dost vela vysetreni aby vylucili vsetko ostatne...teraz mam na to nejake cvicenia ale aj tak mi to moc nepomaha, stale mavam take silne bolesti hlavy, ze ani do prace nemozem ist...

mimwi

Isto je také miesto ale to sa treba u doktora pýtať, kde je to najlepšie ale ako už písali, to nie je len o tom liečení. Proste to už keď raz začne chrbát štrajkovať tak to bude riešiť už dokonca života, nedá sa toho na dobro zbaviť. Pomáha to cvičenie ale pozor na to, lebo to tiež niekedy vie narobiť viac škody ako dobroty

Ajja1

Tak lieky na chrbticu nikdy nie sú riešenie,sú len na bolesti pri zhoršení.Potom celý život musí človek jednak cvičiť a hlavne musí mať výborného fyzioterapeuta.Radšej peniaze na neho ako na lieky.
Mám ťažkú skoliozu,už by so dávno nechodila kebyže nie som 2x týždenne u fyzia.

mirinda890

prosím vás neviete kam sa chodí na liečenie s chrbticou ale keď boli chrbát v oblasti krížov? existuje na slovensku niečo také? budem vďačná ak mi dáte nejaké tipy lebo sa snažím pomôcť môjmu otcovi, ktorý má takéto problémy už strašne dlho ale lieky mu nepomáhajú tak hľadáme iné riešenie

mamita1

na to podľa mňa neprídu len tak, najprv musíš absolvovať všetky vyšetrenie, ktoré vylúčia migrénu, nejaké zmeny na mozgu a podobné veci a až potom sa prechádza k tým iným príčinám bolesti hlavy. máš už nejaké vyšetrenia za sebou?

slivca

ak sa mozem zapojit do debaty tak by som sa rada spytala na nieco. mali ste niektore tak problemy, ze by vas bolela hlava z krcnej chrbtice? ako vam na to prisli? teda kedy vylucili to, ze by to mohlo mat povod prave v hlave?