POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

lubby

mozem to vyskusat ked budem mat cas to este raz odfotit ale neviem ci to budes lepsie vidiet lebo sem sa mi taj tak neda pridat taka velka fotka, musim ju zmensit aby mi to slo...tym padom je to potom aj trochu horsie vidno ked si to otvoris a zvacsis :) a ano je to tak, rozdelene podla cakier...

mjanik

tu pomôže iba akupunktúra.Ryba,kde si bol na akupunktúru u akupunkturistu,alebo u lekára ktorý sa tváril,že je akupunkturista

slivca

prosim ta, tiez by som si to rada precitala ale mne to nejde, je to moc rozmazane, mozno keby si to skusila odfotit nejakym kvalitnejsim fotakom alebo to aspon nezmensovat aby som si to mohla priblizit, tiez by som bola vdacna

wudia

Dakujem, je to trochu rozmazane ale ked som si to stiahla a priblizila tak mi to slo v pohode precitat :) A teda to je delene takto podla cakier a tam to posledne to je vlastne oblast, ktora suvisi s tou danou cakrou a tam to vlastne pomaha :)

lubby

myslim si, ze ano :) uz som ho tu viackrat odporucila aj na tieto bolesti chrbtice ale funguje prakticky skoro na kazdy problem....dostala som k nemu taku brozurku kde je vlastne napisane a vysvetlene ako ho mas pouzivat pri roznych problem a vlastne aj to s cim vsetkym vie pomoct... mozno ked si to precitas tak zistis, ze by vedel pomoct aj celej rodine...dufam, ze ti to pojde precitat lebo tuto tie fotky berie iba take mensie... neviem preco to uz neopravia

wudia

Co to je prosim ta o com si tu pisala lubby? Myslis, ze by to mohlo pomoct aj na take bolesti co su sposebene sedavym zamestnanim? Alebo to asi nie?

lubby

jasne, to je normalka :) tiez som si pred tym ako som ho kupila zistovala vsetko co sa dalo...ako to funguje, ako sa pouziva, ci to uz niekto pouzil a fakt mu to pomohlo a tak...

slivca

to si radsej precitam tie skusenosti najprv ako si budem citat ako to funguje. to mi predsa len asi da viac. lebo som pozerala cenu a nie je to nic take co by som si objednala len tak na skusku za take peniaze, ze uvidim ci to funguje alebo nie

wudia

Dakujem za odpoved :) Len som chcela vediet, ci vam niekomu vobec lekari takto normalne pomohli alebo ste si to vyriesili sami nejakym cvicenim a podobnymi vecami :)