POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

lubby

pravdaze maju :) ved som ti to pisala, ze si to mozes tam precitat...normalne si to len zadaj do google a hned ti ju tam vyhodi...alebo potom ak by si chcela si precitat nejake skusenosti ludi tak to sa da na ich fb stranke...

slivca

akoze ja nevravim, ze by to nemohlo fungovat len som proste chcela vediet aspon priblizne ako by to malo fungovat. oni maju aj stranku? z tohto som to celkom pochopila ale ak by som si to vedela precitat aj tak podrobnejsie tak to rada urobim :)

lubby

rozumiem preco ti to tak pripada ale treba verit :) niekedy proste treba pripustit, ze by mohlo ucinkovat aj nieco ine ako tabletky, injekcie a kdejake masticky...skusim ti to teda vysvetlit...polaris disk funguje na principe magnetov... tomu hadam rozumies, ze su jednoducho tam a ked si ich prikladas na seba tak oni posobia energiou na tvoje telo, na to miesto kde mas problem a ta energia ako keby nuti tvoje telo aby sa na tom mieste uzdravovalo...uz rozumies? ak nie tak si to skus este na tej ich stranke precitat, lebo neviem ako lepsie by som ti to uz vysvetlila...mozno by ti to bolo lepsie keby si si to precitala tam...

sachovanka

Isto najprv obvodny doktor :) On vyluci vsetko ostatne a ked sa potom preukaze, ze je to z tej prace tak on ti poradi najlepsie co s tym treba robit :)

wudia

Ked ste chceli riesit bolesti krcnej chrbtice, ktore sposobovalo sedave zamestnanie tak ste sli k obvodnemu nech vas posle niekam alebo ste platili chiropraktika?

house

Ja som mal velke problemy s platnickou L4,L5 bol som v Košiciach na operacii a odvtedy sa to zlepsilo.Vdaka Doc.Gajdošovi .Myslim si že
by pomohol aj Vam.Treba ist na konzultaciu.

slivca

predstav si, ze nie. ja som si povedala, ze este vyskusam to poriesit nejako inak a doktorka mi dala cas, z ked chcem, ze nech sa do konca novembra rozhodnem alebo si to teda skusim napravit nejakym cvicenim alebo co. ked mi to nepomoze tak mam v decembri prist a ze po novom roku by som sla do nemocnice

danena

Na Slovensku akupunktúra? To nemôže dopadnúť dobre. By som bála, že ešte ochrnie alebo čo, veď to je nebezpečné