POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

harpera

Danena co by si tam prosim ta chcela obchadzat? Ked tam raz potrebujes mat diagnozu tak ju tam potrebujes. Ako ti oni mozu schvalit nejake liecenie bez toho aby vedeli aku mas vlastne diagnozu, a ktore liecenie by ti najviac pomohlo? Ved zase chod na to trochu logicky

lubby

danena chapem, ze si celkom zufala uz... ja tiez nerada vidim, ked niekto koho mam rada trpi...len neviem vobec ako by si to chcela obist...vies lebo proste ked davas tu ziadost tak tam potrebujes mat potvrdenie od lekara a presne nazov tej diagnozi podla toho ich "zargonu" takze sa tomu asi nevyhnete...

danena

Je, ja som z toho už na nervy celkom. Tak by som mu chcela pomôcť ale nejako sa mi nedarí. Všetko čo vymyslím ide nejako do stratena. Nevieš teda ako to nejako obísť? S tými povolením? A nie, teda žiadne čo by ho mali vyliečiť, len nejaké od bolesti čo si dáva aby sa mohol aspoň ako tak hýbať a oddýchnuť si

harpera

Danena ale klud prosim ta. Stava, ze to zamietnu ale nie tak casto. Ked ma fakt tie problemy a realna sanca, ze by mu to liecenie pomohlo tak mu to odklepnu a nemusi to trvat ani tak dlho. Ved si zistite aj aku maju lehotu na to :)

lubby

danena vidis, hovorila som to...je to strasne smutne, ze to takto u nas funguje ale je to tak. vsetko je na dlhe dotahovacky, milion papierov clovek potrebuje a samozrejme aj ocelove nervy...a potom ked to este nakoniec dopadne tak, ze to vlastne robil aj zbytocne, je to na porazenie...a berie na to aj nejake lieky ci len na to liecenie chce ist?

danena

Mala si pravdu :( Bol teraz u svojej lekárky tak mu dala výmenný lístok ale u toho ďalšieho lekára ho objednali až o mesiac. Aj si chcel zaplatiť, že by šiel skôr ale vraj ho už nemajú kam dať aj tak. Ach vôbec som si nemyslela, že to bude tak dlho. A potom ešte teda musí ísť za svojou a so všetkými papiermi na poisťovňu? Nedá sa, že by šiel na poisťovňu teraz a potom tam dodal tie papiere?

prieskumnicka

-lubby- Aha to si myslela. Ked co ti ja viem, ja na taketo veci moc neverim :/ Ja som skor taka racionalna osoba. Viac by som prijala nejake lieky ale maste alebo podobne veci. A moja polovicka to iste, takze keby pridem s takym niecim domov tak sa na mna aj nastve

lubby

jasne, ze sa to moze stat...nie vsetkym uznaju liecenia lebo to by sa asi potom nedoplatili, respektive by na tom nezarobili...ved ale vybavit to mozete skusit len sa pripravte na to, ze to bude nejaku dobu trvat....

danena

To si ani nerob srandu prosím ťa. Ja som dúfala, že by sme to mohli do nejakého mesiaca zvládnuť aj s tou poisťovňou :( A to keď oni neschvália to liečenie tak čo potom môžeme robiť? Aj sa to stáva, že by to neschválili?

lubby

harpera len ako inak by si to chcela zistit, ako tym, ze to vyskusas? :D
prieskumnicka myslela som na ten Polaris Disk, minule som aj fotku pridavala keby si chcela vediet ako to vyzera :) ale vlastne si to mozes pozriet aj na ich stranke tam maju fotiek a fotiek...ono vies ked uz tie bolesti pridu do takehoto stadia a nic nezabera to je najhorsie...ja som to sama zazila ked som uz bolo zufala, myslela som si, ze sa uz nikdy poriadne nevyspim a vidis naslo sa riesenie...
danena da sa to vybavit ale to, ze ti doktor da odporucenie neznamena, ze ti ho aj poistovna schvali a niekedy im to aj dost dlho trva :/ dost dlho trva aj obehat tych lekarov...plus potom este cakat kde bude miesto...velmi neratajte s tym, ze sa tam dostane skor ako niekedy zaciatkom zimy....