POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice

Príspevok v téme: POMOŽTE-Poraďte liečebňu krčnej chrbtice
ryba60

Chcel by som ísť na liečenie kôli bolestiam krčnej chrbtice ,krčných stavcov po záhlavie. Následne z toho sa dostavia bolesti hlavy.Precvičujem doporučované cviky, asi 2 mesiace, ale bez výsledkov. Keď s cvičením trocha preženiem bolesti sa mi neuveriteľne zvýšia.Ani lieky proti bolestiam mi nezaberajú.Aj keď mi bolesti chrbtice v určitých polohách povolia, bolesť hlavy neustupuje.Bolí ma hlava 10-15 hod.denne.Liečil som sa aj akupunktúrov 10 návštev, ale bez úspešne.

slivca

to si mi teda velmi nepomohla. mozes mi to prosim ta vysvetlit este trosku lepsie? naco su tam vlastne tie magnety aj ako sa pouziva? vies lebo ja to vidim proste prvy krat a takto mi to pride len ako nejaky kusok umeliny

lubby

ja si myslim, ze ano...to by malo pomoct pri kazdej bolesti chrbtice :) mam s tym osobnu skusenost...za vyskusanie nic nedate, aspon kym to nevybavite...
slivca to pomaha na zaklade magnetov a energie...

danena

Už sme to začali vybavovať ale mali ste pravdu, fakt je s tým problém, teda to všetko vybaviť bude pekne na dlho. Som z toho fakt nešťastná, myslela, som, že pomôžem a nakoniec to bude tak trvať

monamini

@slivca byt tebou tak nevaham, fakt... mas to takto ovela rychlejsie aj vysledky budes mat skor z niektorych vysetreni a nemusis stravit tri mesiace chodenim po nejakych ambulanciach a vysetreniach....ked si vezmes len to kolko sa caka napriklad na ct alebo na mri tak sa ti to oplati...

slivca

ved to, ze doktorka mi prave vravela, za ked chcem tak ma moze poslat do nemocnice, ze to aspon budem mat rychlejsie za sebou ale neviem sa rozhodnut. lubby a to co je hento? to ako pomaha?

mirinda890

len vieš mňa zaujíma, že ako to vybaviť, to si ja už pozisťujem, respektíve veľkú časť už ovládam, mňa skôr zaujímalo, že ktoré to liečenie je najlepšie alebo sa zameriava na také problémy ako má on. a toto čo si sem dala to je čo za krúžok? to môže pomôcť aj jemu?

lubby

baby s tym liecenim vam uz asi moc neporadim, co som vedela som vam napisala....treba zacat co najskor lebo vravim, nie je to vobec jednoduche. aj ked osobnu skusenost s tym nemam, ale kamoska vybavovala liecenie pre svojho syna kvoli astme, a viem, ze strasne dlho chodili medzi doktormi a poistovnou, kym sa zadarilo....uz je to u nas raz tak nadstavene a my sa musime len prisposobit...ale kym si to vybavite tak by mohol pomoct aspon polaris disk co sme ho tu spominali...pomaha aj pri bolestiach chrbtice...je to vlastne iba taketo male koliesko....

mirinda890

veď toto, že lieky od bolesti nie sú riešenie, aspoň nie dlhodobé ale na začiatku mu ešte pomáhali ale teraz už vôbec. samozrejme ako každý chlap a ešte v jeho veku, odmieta ísť k doktorovi ale nahovorili sme ho, že by si mohol aspoň to liečenie vybaviť len nevieme, že kde sa na takéto problémy zameriavajú

monamini

@slivca ak mas taku moznost, ze by si sla do nemocnice tak radsej chod tak...budes to mat za sebou mozno za tyzden alebo tyzden a pol budes mat pokoj....ja som to vsetko pochodila sama a trvalo mi to peknych par mesiacov...